Як перевірити диплом на справжність: перевірка дипломів на справжність?

як перевірити диплом на справжність : перевірка дипломів на справжність?

Вам знадобиться
 • Диплом
 • Запит
 • Експертиза
Інструкція
 • . 1

  У відділі кадрів підприємств при прийомі на роботу, як правило, вимагають копію диплома про освіту. Правомочним це? Так як в даний час практикується продаж і покупка підроблених дипломів, то і роботодавці, в свою чергу, намагаються перевірити справжність того чи іншого диплома. Обов’язковій перевірці підлягають документи людей, що претендують на роботу в органи МВС, в служби, пов’язані з державною безпекою, на об’єкти космічної чи військової промисловості.

 • . 2

  Багатьох роботодавців цікавить питання про те, як перевірити справжність диплома цивільної особи, на цей випадок можна запропонувати кілька способів. Але, слід зазначити, що відомості про освіту належать до персональних даних громадянина, що не дозволено розголошувати без його згоди. Можна зробити запит до навчального закладу, але не факт, що на нього дадуть відповідь. Однак якщо оформити лист на фірмовому бланку, навести вагомі аргументи, запевнити звернення підписом власника диплома, то, можливо, секретаріат дасть відповідь.

 • . 3

  Знайти відповідь на питання, як перевірити диплом на справжність, можна при спілкуванні в соціальних мережах, таких як «В контакті», «Однокласники», «Мій світ», «Моє коло», « Світ тісний », а також« Фейсбук »,« Твіттер »та інші — там можна познайомитися з друзями перевіряється і уточнити його освіту. Як правило, в акаунтах користувачів вказано навчальний заклад, тому є можливість знайти колишніх студентів і поцікавитися, чи вчився з ними даний громадянин. Звичайно, це не буде коректно, але, в крайньому випадку, допустимо. Це звичайно, тільки рекомендація, але прийняття рішення — справа кожного роботодавця окремо.

 • . 4

  С 2009 року ведуться розмови про створення єдиного реєстру виданих дипломів. Дійсно, прийшла пора для створення такої бази даних, однак за оцінкою експертів, вона з’явиться тільки до 2022 році. В даний час є фрагменти реєстру, наприклад з 2001 по 2006 роки, в якому кожен диплом зареєстрований, але дані неповні. В уряді прийнято рішення про збір даних, починаючи з 1960 року. Складність полягає в тому, що в електронному вигляді облік випускників навчальних закладів ведеться тільки останні десять років. Досі не оцифровані величезні обсяги паперових документів, що зберігаються в запорошених архівах, а коштів, для проведення таких робіт недостатньо. Крім того, багато архівів були загублені в результаті військових дій, стихій, пожеж або розформування, ніж успішно користуються шахраї. Так, архіви багатьох навчальних закладів Північного Кавказу були знищені з відомих причин, в результаті на «чорному» ринку пропонуються дипломи цих установ в неймовірних кількостях.

 • . 5

  Можна дати таку пораду шукачам підроблених дипломів — це покупка диска з даними випускників у «підпільних» продавців різних баз даних. Ще один із способів перевірки достовірності диплома — це проведення експертизи. Досвідчений фахівець зможе визначити, яким чином нанесені друковані знаки — друкарським або за допомогою лазерного принтера. Відбиток печатки, завіряють підписом керівництва навчального закладу також може бути нанесений на принтері, що легко встановити. Дана стаття — не інструкція до застосування, а просто інформація про фактичний стан справ у цій галузі.

 • . 6

  Двадцять п’ять відсотків всіх дипломів в країні є підробкою. Найбільше — про медичну освіту. Сто відсотків власників підроблених дипломів впевнені, що ніхто не буде перевіряти їх достовірність і їм все «зійде з рук». Навіть, якщо в результаті перевірки виявиться, що диплом контрафактний, то не кожен роботодавець поспішить розлучитися з хорошим фахівцем, адже диплом — не головне. Головне — професіоналізм та відповідальне ставлення до роботи. Бувають ситуації, коли людина змушена піти на фальсифікацію, щоб отримати гідну, високооплачувану роботу, а можливості отримати спеціальну освіту, немає.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :