Як перевірити дозвіл на роботу?

як перевірити дозвіл на роботу ?

Вам знадобиться
 • Сайт ФМС
 • Письмовий запит у ФМС
 • Ультрафіолетова лампа
Інструкція
 • . 1

  Сайт ФМС. Отримати дозвіл на роботу в Російській федерації достатньо просто, але між тим роботодавці часто стикаються з підробками. І якщо вчасно не визначити її, то доведеться заплатити штраф. Самим легким і доступним способом перевірки документа вважається сайт ФМС. Необхідно зайти на нього за адресою http://www. fms. gov. ru /, вибрати пункт «Перевірка дійсності дозволів на роботу і патентів» і ввести в поле дані документа. Однак такий спосіб має істотний мінус — дані там оновлюються не часто, і, як правило, виданий нещодавно документ може і не знайтися в базі даних.

 • . 2

  Зовнішній вигляд. Багато приїжджих не знають, як отримати дозвіл на роботу, тому набувають підроблене, але його легко обчислити за номером. У справжньому документі першим 2 цифри є роком його видачі, і якщо вони будуть інші, то це підробка. Також не зайвим бкудет перевірити правильність нмпісанія імені та прізвища, оскільки підробки нерідко грішать орфографічними помилками.

 • . 3

  Ультрафіолет. Перевірити дозвіл можна за допомогою ультрафіолетової лампи. При освіті справжнього документа, на його лицьовій стороні можна буде побачити захист представлену косими світло-зеленими лініями, товщина яких не повинна перевищувати 0, 5 мм. У той час як на підробці їх не буде взагалі або лінії будуть товщі 1 мм.

 • . 4

  Запит в ФМС. Роздумуючи над тим як перевірити дозвіл на роботу, не зайвим буде зробити письмовий запит до управління ФМС з проханням перевірити справжність документа. У запиті потрібно буде вказати реквізити дозволу та ПІБ власника. Кожен роботодавець повинен бути напоготові і перевіряти справжність документів, які надають йому працівники, інакше не уникнути серйозних проблем із владою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :