Як перевірити гормональний фон; як перевірити рівень гормонів?

як перевірити гормональний фон; як перевірити рівень гормонів?

Вам знадобиться
 • Лабораторія
 • Кров для аналізу
Інструкція
 • . 1

  Гормональний фон в організмі перевіряють для визначення гормонального рівноваги. Доктор може призначити такий аналіз на рівень гормонів при наявності захворювань. Особливо, на гормональний фон перевіряють вагітних дівчат, жінок, які запланували вагітність або у яких є деякі проблеми при зачатті, які мають проблеми зі щитовидною залозою. Щоб перевірити гормональний фон аналіз крові береться з вени. На кожен тип гормону аналіз необхідно здавати відповідно з певними періодами, тому що отримати найбільш достовірний результат можна не у всі дні. Зараз трохи про те, як перевірити гормональний фон жінки і чоловіки.

 • . 2

  Для перевірки гормонального фону є спеціальні правила перевірки гормонів. У жінок фолікулостимулюючий гормон може відповідати за зміст естрогену і за овуляцію. Найточніший показник гормонального фону отримати можна з 3 по 8 день циклу або в середині циклу. Цей гормон є і у чоловіків. Він виробляє тестостерон, сприяє дозріванню сперматозоїда і відповідає за рівень чоловічої сексуальної сили.

 • . 3

  Аналіз на перевірку лютеїнізуючого гормону жінки можуть здати з 19 по 21 день циклу або з 3 по 8 день. Аналізи здаються натщесерце рано вранці. Дані 2 гормону допоможуть визначити причину безпліддя. Для виявлення рівня пролактину аналізи необхідно здавати в другу і першу фазу циклу, обов’язково натщесерце і вранці. Перед здачею такого аналізу необхідно відмовитися від статевого контакту і дотримати повний спокій. Збільшений рівень пролактину викликає різні патології здоров’я і перешкоджає зачаттю.

 • . 4

  Здати кров на рівень гормонів естрадіол можна в будь-який день циклу. Кров буде потрібно здати натще рано вранці. На прогестерон перевіряються ті жінки, які запланували вагітність. Аналізи необхідно здати на 19 — 21 день циклу. На рівень тестостерону в будь-який день місяця перевіряються як жінки, так і чоловіки. Якщо у жінок рівень цього гормону підвищений, то вагітність може завершитися викиднем. У чоловіка знижений рівень тестостерону свідчить насамперед про безліч різних патологій в організмі.

 • . 5

  Гормон ДЕА-сульфат перевіряється у подружжя, що планують завести дитину. В організмі жінок збільшений рівень гормону може перешкоджати настанню вагітності та народження дитини. У чоловіка знижений рівень такого гормону може призвести до повної нежиттєздатності сперматозоїдів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :