Як перевірити коробку автомат?

як перевірити коробку автомат?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Тестируемая коробка автомат
 • Чистий білий аркуш паперу
 • Волога ганчірочка
Інструкція
 • . 1

  Насамперед, необхідно перевірити стан і рівень масла в автоматичній коробці передач. Для цього двигун треба включити на холосту роботу, а селектор поставити на положення «паркування». Потім треба вийняти щуп трансмісії і протерти його. Потім оцінюємо стан щупа, протерши його білим папером. Якщо слід чистий, без сторонніх і металевих частинок, значить все в порядку.

 • . 2

  Якщо під час їзди положення селектора затримується між перемиканнями «D» і «R», це говорить про дефект. Перед тим, як перевірити коробку автомат в цьому випадку необхідно прогріти її і автомобіль в положенні «паркування». Потім утримуючи педаль гальма переключити передачу на «рух». Автомобіль повинен негайно почати тягнутися вперед. Рух має початися без стукотів, м’яко. Якщо перемкнути коробку на «нейтральну», машина повинна стихнути. Далі треба включити «задній хід» і він повинен спрацювати миттєво, без шуму.

 • . 3

  Коробку автомат можна перевірити на ходу. Для цього на швидкості 50 — 60 кілометрів на годину треба не менше двох разів переключити передачі. Вони повинні працювати м’яко. Якщо АКПП зносилася, будуть поштовхи або затримка. Далі треба знизити швидкість до 40 — 50 кілометрів на годину і втопити педаль до упору. Якщо коробка автомат працює правильно, то вона переключиться на одну передачу нижче, а двигун почне працювати з великими оборотами.

 • . 4

  Багато сучасних коробки автомат не оснащені масляним щупом. У цьому випадку перевірка може бути проведена тільки за допомогою техогляду. Якщо перевірка коробки автомат призводить до того, що під час натискання на педаль газу обороти збільшуються, а швидкість руху при цьому не змінюється, значить, має місце бути проблема пробуксовки автоматичних передач. У цьому випадку слід обов’язково звернутися за допомогою в спеціалізовану технічну підтримку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :