Як перевірити мед в домашніх умовах; як перевірити якість меду?

як перевірити мед в домашніх умовах; як перевірити якість меду?

Вам знадобиться
 • Хімічний олівець
 • Вода
 • Медичний йод
Інструкція
 • . 1

  Мед — не тільки улюблене бабусине засіб від застуди та найправильніший продукт. У наші дні саме його пропонують додавати в усі каші та десерти, провідні дієтологи світу. Будь мед виливає своєрідний аромат, який складається з букетів декількох видів квітів. Наприклад, гречаний має яскраво виражений аромат, а у акацієвого і малинового меду, він тонкий і ніжний. А яке розмаїття вибору постає перед захопленими поглядами покупців?

 • . 2

  Крім гречаного і акацієвого, найбільш популярними сортами меду є донниковий, каштановий і липовий. Але кожного покупця дуже хвилює, а натуральний він? А яка якість продукту, що купується? Усім хочеться купити самий смачний, корисний і, безсумнівно, натуральний продукт. Для перевірки меду потрібно використовувати звичайний хімічний олівець. При зануренні в ненатуральний мед, до складу якого входить деяка частина води і цукровий пісок, олівець змінить забарвлення на синю. Якщо ж перевіряється мед зібраний саме працьовитими бджілками, він не тільки ароматно пахне, але і не забарвиться від впливу лакмусового хімічного олівця.

 • . 3

  Отже, перевірка меду закінчена, і він виявився справжнім, але цього мало. Тепер не заважає визначити ступінь його забрудненості, адже нікому не захочеться проковтнути шматочок бджілки або залишки воску. Для цього потрібно розвести пів чайної ложечки меду в прозорій скляній чашці з водою і відразу виявимо всі вкраплення або їх повна відсутність. До чого тільки не додумаються деякі непорядні пасічники! Вони додають у свій мед не тільки воду, але і крохмаль. Важить такий продукт важче, відповідно і фінансовий прибуток шахраїв збільшується. Але навіщо покупцям купувати звичайний цукор, який пахне як мед, та ще й за ціною натурального меду?

 • . 4

  Є ще один простий спосіб, як перевірити мед на якість в домашніх умовах — звичайний медичний йод. Потрібно капнути крапельку в чайну ложку з медом. Якщо мед ненатуральний по всій ложечці з медом поступово розтягнеться синій шлейф. Натуральному продукту не страшний ніякий йод! Його коричневий колір у краплі натурального продукту, звичайно, буде відрізнятися від світло-жовтого меду, але не стане синьою йодової краплею, що викриває підробку. Є й деякі зовнішні хитрощі, які використовують досвідчені знавці меду при виборі вподобаного продукту. Справжній мед тягучий і ллється ніжною цівкою, а той, в якому є цукор — стікає краплями.

 • . 5

  Необхідно бути дуже уважним, при купівлі меду у приватників, краще згадати всі поради, наведені в цій статті і запастися хімічним олівцем, чайною ложечкою і йодом. Уважно спостерігати за тим, як буде стікати мед, коли його переливають з відерця продавця в іншу ємність когось їх покупців. Залишається побажати мудрості та міцного здоров’я всім любителям даного продукту, адже саме мед допоможе знайти першу і поправити другий!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :