Як перевірити мобільний телефон на вірус?

як перевірити мобільний телефон на вірус?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • USB-кабель
 • Комп’ютер
 • Антивірусна програма
Інструкція
 • . 1

  З появою сучасного покоління мобільних телефонів з’явилися і нові вірусні програми. В основному ці віруси призначені для того, щоб перераховувати гроші з рахунку власника телефону на рахунок третьої особи. А так як мобільний телефон не можна використовувати, якщо на рахунку немає грошей, то і заробіток у розробників таких вірусів дуже непоганий, тому що хоча б щось, але у кожного можна вкрасти. І при перевірці залишку на рахунку користувач з подивом виявляє, що гроші кудись зникли.

 • . 2

  Особливо схильні такій небезпеці мобільні телефони на базі Android. Точніше, вони до неї схильні за умови, що власник телефону або дуже неуважний, або взагалі нічого не розуміє в завантажуються додатках і качає все підряд. Під операційну систему Android розробляється не віруси, а додатки з правами доступу до рахунку, самостійної відправці смс і голосовим викликам. Наприклад, користувач знайшов потрібне йому додаток і завантажив його на телефон з інтернету. При установці було написано, які права доступу має це додаток, але користувач нічого не зрозумів або просто не помітив написи і все одно встановив цю програму.

 • . 3

  В результаті вона може, наприклад, відправляти з його телефону платні смс на короткі номери. Тому потрібно дуже уважно ставитися до встановлюються додаткам і періодично перевіряти свій мобільний телефон на наявність вірусів. Перевірити телефон можна двома способами: через антивірус, встановлений безпосередньо на сам телефон, і підключивши телефон до комп’ютера. Як перевірити телефон на віруси через комп’ютер, зрозуміє навіть дитина, тому що це те ж саме, що перевірити на віруси флешку.

 • . 4

  Для цього треба взяти USB-кабель і підключити з його допомогою мобільний телефон до комп’ютера. Сам USB-кабель зазвичай продається в комплекті з телефоном. При підключенні до комп’ютера деякі телефони відразу визначаються, як USB-пристрій, в інших же потрібно в телефоні при підключенні вибрати в меню, яким чином має бути підключений телефон. Наприклад, в меню може бути вибір між підключенням, як знімний диск, і підключенням в режимі телефону. Для перевірки треба вибрати підключення в режимі знімного диска.

 • . 5

  Перш, ніж з’ясовувати, як видалити віруси, слід їх знайти. Для цього потрібно запустити антивірус на комп’ютері. Потім в антивірусній програмі вказується вид перевірки. У кожному антивірусі це робиться по-різному, але принцип роботи один. Треба провести вибіркову перевірку (тобто перевіряти не всі диски) і вказати, який саме диск слід перевірити. В даному випадку це буде той диск, який визначився при підключенні телефону до комп’ютера. Якщо віруси знайдені, то можна спробувати вилікувати заражені файли або ж видалити їх зовсім в разі неможливості лікування.

 • . 6

  Є ще одна відповідь на питання, як видалити віруси з мобільного телефону. Телефон необов’язково підключати для цього до комп’ютера. Існують антивірусні програми, призначені спеціально для установки на мобільний телефон. Наприклад, для операційної системи Android є безкоштовні антивірусні програми Avast і DrWeb, які можна завантажити з офіційного сайту і встановити на свій телефон, а потім просто перевірити антивірусом вміст телефону. Якщо бути обережним і не встановлювати підозрілі програми на свій телефон, то не виникне жодних проблем з вірусами і не доведеться займатися їх пошуком і видаленням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :