Як перевірити музичний слух в домашніх умовах?

як перевірити музичний слух в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Вправи
 • Тренеровкой
Інструкція
 • . 1

  З давніх часів вважається, що наявність у людини музичного слуху — дар божий. Вчені пояснюють це поняття, здатністю розпізнавати ноти, сприймати звуки і відтворювати їх за допомогою голосу. Існує два основних види музичного слуху: абсолютний і відносний. Абсолютним музичним слухом природа обдаровує з народження. Володіли їм люди, можуть з легкістю повторити будь-який музичний фрагмент. Відносний слух можна поступово розвинути, займаючись музикою.

 • . 2

  Для того щоб виявити в собі наявність музичного слуху, необов’язково звертатися до музикантів. Найпростіший спосіб, як перевірити музичний слух — це спробувати максимально точно повторити почуту мелодію, намагаючись при цьому відтворити ритм. Навіть якщо з першого разу повторити не вдалося — це ще не означає, що музичний слух відсутня. Це може бути наслідком порушень координації в роботі слухового або голосового апарату. У цьому випадку, розвинути музичний слух можна за допомогою спеціальних вправ.

 • . 3

  Отже, як розвинути слух? Існує багато способів. Можна частіше співати з акомпаніатором, намагатися співати двухголосние мелодії, співати одні й ті ж мелодії в різних тонах або співати гаму вгору-вниз. Добре допомагає розвинути слух спів у складі хору, особливо якщо це партії других голосів.

 • . 4

  Виявивши в собі наявність музичного слуху, багато хто задається питанням, як покращити слух. По-перше, можна тренувати музичний слух за допомогою спеціальних онлайн — програм. Потрібно намагатися своїм голосом дублювати пісні. Вслухаючись в мелодію можна спробувати розподілити її на звуки будь-якого музичного інструменту, наприклад гітари.

 • . 5

  Гітара — найпоширеніший і зручний, для домашнього використання, музичний інструмент. Якщо вдома є гітара, і за допомогою вправ все таки вдалося витягнути своє вухо з під ведмедя, потрібно знати, як налаштувати гітару на слух.

 • . 6

  Для цього потрібно: налаштувати першу струну, яка відповідає ноті «Мі», другу струну потрібно налаштовувати, притиснувши на п’ятому ладу. Настроювання триває до досягнення такого ж звучання як у першої струни. Третя струна притискається на четвертому ладу, і повинна відповідати за тональністю, відкритої другій струні. Четверта струна притискається на п’ятому ладу, і повинна відповідати за тональністю, відкритої третій струні. П’ята струна притискається на п’ятому ладу, і повинна відповідати за тональністю, відкритої четвертої струні. Шоста струна притискається на п’ятому ладу і повинна відповідати за тональністю, відкритої п’ятій струні.

 • . 7

  Для того щоб легше було налаштовувати гітару, звучання струн можна скачати. Ще більш спростить налаштування спеціальна програма — тюнер. Сама зручна у використанні програма AP Guitar Tuner 1. 02. Її легко можна скачати в інтернеті. За допомогою цих програм, докладаючи мінімум зусиль, можна добитися ідеальної настройки гітари, якої здивуються навіть досвідчені музиканти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :