Як перевірити окуляри Ray-Ban на справжність?

як перевірити окуляри ray- ban на справжність?

Вам знадобиться
 • Розглянути упаковку
 • Жорсткий чохол
 • Код товару
Інструкція
 • . 1

  Як перевірити окуляри Ray-Ban на справжність? Стильні окуляри Ray-Ban сьогодні знаходяться на піку модних тенденцій. Вони користуються великою популярністю. Це стає причиною виробництва безлічі підробок. Для того щоб відрізнити підробку, потрібно розглянути упаковку. Якщо перед покупцем знаходиться оригінальний продукт, то він буде запакований, в картонну коробку світло-сірого кольору. Її довжина становить близько 17 см, а висота може відрізнятися. Вона залежить від конкретної моделі очок. В цілому висота становить від 4, 5 до 5, 5 см. Це один з найнадійніших способів, як перевірити окуляри Ray-Ban.

 • . 2

  Далі потрібно відкрити коробку. Всередині неї обов’язково присутній жорсткий чохол. Там повинні лежати самі окуляри. Також поруч з ними буде буклет від бренду, ганчірочка для протирання стекол. Вона має сірий колір і фірмовий логотип. Звичайно ж, перед тим як перевірити лінзи окулярів на оригінальність, потрібно оглянути їх зовнішній стан. Не повинно бути ніяких відколів і тріщин.

 • . 3

  Збоку коробки наклеєний стікер. На ньому знаходиться код товару, номер моделі товару і розмір. Фірмові окуляри мають кілька розмірів, які адаптовані під людей з різною формою і розмірами обличчя. Виняток становлять тільки кілька едіноразмерних моделей. На них вказується позначка One Size.

 • . 4

  Не можна дізнатися, як перевірити противідблискуючі очки на справжність, не оглянувши їх подетально. Якщо на конструкції очок прикріплена наклейка, бирка або брелок з «фірмовою» етикеткою, то це однозначно підробка. Такого Ray Ban ніколи не використовує. Тільки вгорі лінзи вказана напис Ray Ban або Ray Ban P.

 • . 5

  На переніссі з внутрішнього боку чи під дужкою повинна бути викарбувано інформація за розміром і іноді по типу очок. Різні моделі мають лінзи з різним ступенем захисту. Знаючи, як перевірити справжність очок і підібрати потрібний тип лінз, можна якісно захистити очі від сонця.

 • . 6

  Всередині правої дужки розміщується інформація про місце виробництва очок. Найбільш часто там написано Made in Italy. Однак частину своєї продукції компанія дійсно випускає в Китаї. При цьому вона без страху вказує напис Made in China на кожному такому виробі.

 • . 7

  У комплекті з виробом обов’язково додається шкіряний чохол. Перед тим як перевірити якість сонцезахисних окулярів, треба перевірити його наявність. Якщо чохла немає, то це теж підробка. На виробі має бути фірмова гравірування, якщо її немає, то це теж привід задуматися про якість та оригінальності очок. Правильно підібрані окуляри від компанії Ray Ban гарантують надійний захист від сонячних променів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :