Як перевірити підключення до мережі: є чи ні

як перевірити підключення до мережі : є чи ні

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Інтернет — це об’єднання комп’ютерних мереж, які мають єдиний цифровий адресу. Вся інформація знаходиться на серверах — це спеціальні комп’ютери, які і надають особистих комп’ютерів доступ в мережу. Комп’ютери підключаються до мережі через різні канали — це може бути модем, телефонний кабель, супутник і багато іншого. Якщо вхід вийшов, як перевірити підключення до мережі?

 • . 2

  Уміння визначати мережеве підключення може бути потрібним користувачу комп’ютера, якщо є необхідність створити з’єднання з обраним комп’ютером по мережі за відсутності вже існуючого підключення. Якщо виявилися проблеми підключення до мережі, то потрібно подивитися налаштування. Можна дізнатися як перевірити спеціальною програмою пінг (ping), або як створити безпечну vpn-мережу.

 • . 3

  Багато хто хоче спілкуватися з друзями або родичами в об’єднаній мережі, але це може бути неможливим, якщо велика віддаленість. Спеціально для цього можна створити vpn-мережу і спілкуватися всередині неї. Щоб налаштувати vpn, потрібно спеціальне обладнання це може бути vpn-сервер (звичайний комп’ютер, якщо в ньому є потрібна програма). І цей сервер надає доступ іншим комп’ютерам до віртуальної мережі. А якщо раптом збилися налаштування мережі? Це могло статися через вірусів, або через будь-якої програми, яка неправильно працювала, або сам користувач необачно накоїв справ. Для початку необхідно зрозуміти як скинути налаштування мережі Щоб скинути мережеві настройки можна використовувати утиліту WinSockFix, вона відновлює налаштування за замовчуванням.

 • . 4

  А ось Як пропінгувати мережу? Ping — це команда для програми перевірки доступу до мережі. Діє ця програма дуже просто, за що і люблять її професіонали. Вона відсилає на заявлений хост пакет певного розміру, який знову повертається назад. Наприклад, ping ya. ru — назва сервера, який пінгуєтся, але можна скористатися і IP-адресою і після запуску потрібно перевірити на величину затримки.

 • . 5

  А Як дізнатися свою мережу wifi? Бездротова мережа wifi налаштовується особисто для кожного користувача окремо під систему та інтернет-провайдер, але буває, що установники не говорять, якщо не питати, яка у вас мережу і пароль. Найперше, що спадає на думку, запитати свої налаштування в службі підтримки провайдера. Якщо підключення працює автоматично, то дізнатися можна через меню «Пуск», вибрати пункт «Виконати», в рядку написати cmd і ок, потім набрати ipconfig / all і в списку знайти основний шлюз, там і буде адреса wifi.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :