Як перевірити почуття дівчини?

як перевірити почуття дівчини?

Вам знадобиться
 • Невинний флірт з її подругами
 • Легке ігнорування
 • Спостерігати за її очима
 • Зізнатися в любові і проаналізувати її відповідь
Інструкція
 • . 1

  У житті кожного хлопця, чоловіки бувають моменти, коли виникають сумніви щодо щирості почуттів обраниці. Дуже часто такі сумніви безпідставні, але краще один раз перевірити і переконатися, ніж потім жорстоко розчаруватися у своєму виборі. Та й самі дівчата часто вводять своїх чоловіків в оману, залишаючи їх в подиві. Так як же зрозуміти, чи любить дівчина дійсно, або ж байдужа і попросту водить за ніс? Як перевірити почуття жінки?

 • . 2

  Найголовніше у всякого роду перевірках — нічого не зіпсувати, зробити все тихо і непомітно, щоб у дівчини не виникло ніяких підозр, інакше, в кращому випадку, залишиться неприємний осад у стосунках, або, в гіршому — буде кого перевіряти. Не варто влаштовувати перевірок, використовуючи телефон, СМС, спільних друзів — це тільки все погіршить. Потрібно діяти акуратно і при цьому самостійно. Як перевірити почуття дівчини, використовуючи найбільш нешкідливі методи?

 • . 3

  Розсіяти сумніви щодо почуттів дівчини допоможе безневинний флірт з її подругами в її присутності. Якщо дівчина затурбується, постарається відвести свого обранця, то перевірку можна не продовжувати — її щирість у наявності. Крім того, для перевірки можна застосувати легкий ігнорування: не відповісти на її дзвінок, а коли вона вирішить при зустрічі дізнатися причину, сказати, що відходили у справах. Почне розпитувати про ці справи — перевірку слід припинити.

 • . 4

  Особливу увагу потрібно приділити і тому, як дівчина відповідає на визнання в любові: якщо загальними фразами, то можна починати шукати іншу обраницю — любові з її боку немає. І наостанок, потрібно пам’ятати про очі: щасливу і люблячу дівчину видають такі ж щасливі і люблячі очі, з іскорками. Недарма є приказка про те, що очі — це дзеркало душі, вони точно не соврут.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :