Як перевірити працездатність амортизатора?

як перевірити працездатність амортизатора?

Вам знадобиться
 • Ручний прилад з датчиком переміщення
 • Динамометрический стенд
 • Підйомник
Інструкція
 • . 1

  Перевірка працездатності амортизатора — це перевірка відповідності характеристик, закладених в цей механізм, з вимогами до виконання амортизатором безпосередньо своїх прямих функцій. Даний вид діагностики Ви зможете провести в основному на спеціальних стендах або за допомогою приладів. Візьміть ручний прилад з датчиком переміщення і прикріпіть його до крила автомобіля, сам датчик покладіть на землю. Попередньо введіть в прилад заводські параметри, які відповідають нормі працездатності амортизатора. Потім розгойдайте кузов машини, це необхідно, щоб зняти дані. Порівняйте отримані результати з тими, які повинні бути.

 • . 2

  Так як перевірити працездатність амортизатора бажано декількома способами, не обмежуйтеся проведенням одного тестування. Перевірте робочу силу амортизатора на динамометричному стенді (динамометричний стенд — це пристрій для визначення силових характеристик). Для цього попередньо зніміть його з машини (скористайтеся підйомником для більшої зручності). Відповідно до інструкцій, що додаються до стенду, зніміть робочі діаграми.

 • . 3

  Крім того Ви можете провести перевірку найпростішим давнім методом. По черзі натиснете сильно на кожен кут машини (розгойдайте її). При нормальній роботі амортизаторів крило піднімається, потім опускається, знову піднімається і потім зупиняє рух. Якщо раптом коливань відбувається більше, це говорить про несправності амортизаторів. Крім того, зверніть увагу на підйомник, так як перевірити амортизатор ще можна і по наявності масла на ньому. Якщо виявлені сліди масла, то негайно прийміть заходи.

 • . 4

  І для того щоб повністю завершити тестування, перевірте ступінь нагрівання амортизаторів. Чим тепліше сам амортизатор, тим ефективніше і якісніше він виконує свої функції. Перевірте, чи всі амортизатори нагріваються однаково. Якщо один з них нагрівається сильніше — значить його «колеги» частково або повністю втратили здатності гасити коливання. Більш низька температура якого з амортизаторів (порівняно з іншими) свідчить про зниження ефективності його роботи. Якщо самостійно Ви не можете впоратися з даною перевіркою, то просто зверніться в спеціалізовану майстерню, де фахівці в найкоротші терміни впораються з поставленим завданням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :