Як перевірити противідблискуючі окуляри для водія?

як перевірити противідблискуючі окуляри для водія?

Вам знадобиться
 • Антиблікові окуляри
 • Сертифікат автентичності
Інструкція
 • . 1

  Як перевірити противідблискуючі окуляри для водія? Комфорт при водінні автомобіля дуже важливий. Іноді йому заважає цілий ряд зовнішніх факторів. Наприклад, яскраві сонячні промені. Як позбутися від них за допомогою антивідблисків очок? Поляризаційні або противідблискуючі окуляри можуть допомогти тільки, якщо будуть якісними. Тому необхідно знати не тільки, як перевірити противідблискуючі окуляри, але і як вони працюють в цілому. Відмінність антивідблисків і простих очок в тому, що перші погашають відблиски певної яскравості. Вони працюють вибірково. Прості окуляри просто затемнюють дорогу і не дають проникати сонячному світлу через лінзи. Це може погіршити видимість.

 • . 2

  Перший етап перевірки якості — це отримання інформації про бренд-виробнику аксесуара. Краще, якщо це буде відома компанія. Як перевірити справжність очок? Існує багато способів залежно від обраної марки. Головне, щоб у продавця був присутній сертифікат справжності та фірмова гарантія.

 • . 3

  Якщо всі необхідні документи на місці, то потрібно приступити до перевірки самого виробу. Для початку слід надіти окуляри і подивитися на яскраве освітлення. Це може бути прожектор над вітриною магазину, але краще, щоб об’єкт знаходився під сонячним світлом. Тепер потрібно повернути очки на 90 градусів. Нічого не змінилося? Тоді бажання знати, як перевірити якість сонцезахисних окулярів, не було марним-вийшло розпізнати підробку.

 • . 4

  Для іншого способу перевірки буде потрібно взяти простий чорно-білий телефон. Якщо він з собою, то треба надіти окуляри і поглянути на нього. У нормі цифри не повинні проявитися, так як контраст, досягнутий яскравим екраном просто зникне. Ця перевірка не увінчалася успіхом? Краще розглянути інші, альтернативні варіанти сонячних окулярів з антибліковим ефектом, або дізнатися, як перевірити окуляри Ray-Ban — цей виробник точно не підведе в якості.

 • . 5

  Іноді для перевірки якості очок використовують воду. Для цього треба взяти чисті скляний стакан з кількома гранями, налити в нього воду, поставити на сонячне підвіконня або інше місце, освітлене сонцем. Після треба кинути невеликий предмет. Як перевірити лінзи окулярів за допомогою цієї дивної процедури? У нормі світло створює на поверхні води відблиски, через які погано видно предмет, опущений в неї. Його стало добре видно, після того як окуляри надіті? Тоді вони дійсно відрізняються якістю. Якісні противідблискуючі окуляри готові виручити водія на сонячній дорозі. Потрібно тільки правильно підібрати цей аксесуар.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :