Як перевірити рублі: ознаки справжності банкнот

як перевірити рублі: ознаки справжності банкнот

Вам знадобиться
 • Банкноти
 • Час
 • Лупа
Інструкція
 • . 1

  У першу чергу треба звернути свою увагу на те, як розташовані на грошовій банкноті водяні знаки, які є на всіх купюрах. Звичайно, деякі шахраї сьогодні вміють підробляти справжні водяні знаки, але на сучасних банкнотах імітувати їх дуже важко. Вони носять назву водяними знаками, які є напівтоновими — в основі цих знаків лежить дуже плавний перехід від світлої до темної тіні водяних знаків. А на підроблених рублях такий перехід занадто різкий, завдяки чому дуже легко визначити підробку. Кожен повинен знати як перевірити рублі, щоб не попастися на вудку шахраям.

 • . 2

  З особливою увагою необхідно оглянути захисну металеву нитку — вона повинна бути плоскою і переходити поперек будь купюри пунктирними лініями. Ця лінія є суцільною, але нанесена на рублі таким способом, що проходити не тільки зовні, але і всередині паперу. Це можна побачити в тому випадку, якщо взяти банкноту і подивитися на неї через світло. Шахраї цю смужку підробляють не дуже якісно і просто наносять на папір лінію просту сріблясту фарбу, також можуть просто наклеювати фольгу пунктирним способом. Якщо взяти фальшиві гроші і подивитися на світ, буде видно, що це не суцільна риса. Важливо не тільки знати, як заробити 300 рублів, але і як перевірити справжність грошей.

 • . 3

  Для того, щоб захистити рублі від підробок використовується мікроперфорація — на банкноту наноситься за допомогою лазера велика кількість маленьких дірочок, які можна помітити і схожі на малюнок номіналу певної грошової купюри. Шахраї для імітації мікроперфорації роблять в купюрах отвори простий голкою. Якщо взяти в руки фальшиві гроші і пальцем провести в області нанесеного малюнка, буде відчуватися легка шорсткість, якої не повинно бути на справжньої банкноті. Знаючи як заробити 200 рублів на день, підлітки можуть легко підробляти влітку.

 • . 4

  Особливу увагу необхідно звернути на наявність спеціальних захисних волокон, які наносяться на кожну купюру. Ці волокна повинні знаходитися як на всій поверхні банкноти, так і входити до складу товщини купюри. Шахраї ці волокна роблять в якості зовнішньої імітації, але не завдають її на товщину купюри. Багато хто задається питанням як прожити на 100 рублів і не попастися на виверти фальшивомонетників.

 • . 5

  Не знаючи як відрізнити фальшиві рублі від справжніх, можна скористатися більш надійним методом. Береться лупа, за допомогою якої розглядається структура використовуваних на купюрі фарб. На справжніх рублях дана структура буде одним цілим, але якщо банкнота підроблена, тоді під час збільшення можна буде розглянути крапочки, а можливо і маленькі крихітки тонера, так як такі гроші виготовляються на простому лазерному або струменевому копіювальному обладнанні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :