Як перевірити слух у дитини 7 років?

як перевірити слух у дитини 7 років?

Вам знадобиться
 • Інструкція
 • Мелодія
Інструкція
 • . 1

  Якщо у дитини є слух, можна віддати її в музичну школу з самого раннього дитинства для того, щоб розвинути і вдосконалити вроджені здібності. Адже навички повинні розвиватися з самого раннього дитинства, щоб зуміти чогось досягти з їх допомогою в майбутньому.

 • . 2

  Але як перевірити слух дитини, перед тим як почати думати про його музичній кар’єрі? Якщо у батьків є музичні навички, вони можуть награти кілька акордів на інструменті і попросити дитину наспівуючи повторити мелодію. Але найпростішим методом перевірки слуху вважається повторення певного такту. Можна зіграти ритм за допомогою паличок або хлопків, потім попросити дитину простукати той же самий такт. Якщо звук однаковий, то у дитини є слух.

 • . 3

  Існують також кілька методів, завдяки яким можна з’ясувати, як дізнатися чи є слух у конкретної людини. Для цього варто попросити когось натиснути на будь-яку ноту, потім натискати всі ноти в розкид, поки не розпізнається перша нота. Після подібної легкої процедури, можна перейти до більш серйозній перевірці: попросити зіграти певний незнайомий уривок, потім наспівуючи повторити його. Якщо результат цього тестування задовільний, то можна з легкістю запевнити, що слух у людини є.

 • . 4

  Як розуміти англійську на слух, адже досконале знання мови залежить саме від здатності розуміти швидку мова? Для цього необхідно постійно слухати англійські тексти, природно тільки в тому випадки, якщо в письмовому вигляді текст знаком. Найкраще спочатку кілька разів прочитати текст, а потім прослухати в навушниках, тоді кожна фраза буде запам’ятовуватися саме з точки зору її вимови. Для більш повного розуміння допомагає перегляд кінострічок або телепередач.

 • . 5

  Проблеми з хворобами слуху можуть бути як дуже серйозними, наприклад, коли питання стосується його повного позбавлення. Зустрічаються також і незначні відхилення, але як лікувати слух, щоб уникнути важких наслідків надалі? Дуже ефективно допомагає настоянка з прополісу, змішана з оливковою олією. Вату, вимочену в цьому розчині, слід вставляти у вуха на всю ніч. Подібну процедуру повторювати кілька разів на тиждень протягом одного місяця.

 • . 6

  Слух у людини проявляється з самого початку його життя, тому обов’язково слід знати, як перевірити слух у новонародженої дитини самостійно. Діти до одного місяця, при якому-небудь гучному звуці, відразу завмирають, намагаючись уважно зрозуміти і усвідомити шум навколо. З двох до п’яти місяців дитина реагує на голос матері, починає посміхатися і рухатися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :