Як перевірити сонцезахисні окуляри: правильний вибір

як перевірити сонцезахисні окуляри: правильний вибір

Вам знадобиться
 • Сертифікат
 • Маркування у очок
Інструкція
 • . 1

  Очі — дуже уразливий орган, тому при виборі якісних окулярів потрібно бути гранично уважним. Є кілька способів того, як перевірити сонцезахисні окуляри. Це можна зробити в лабораторії на спеціальному апараті, а можна виконати експеримент при покупці. У правильних сонячних окулярів є спеціальне маркування. Залежно від того, який ступінь захищеності у очок, проставлені різні значення. Так, наприклад, у очок з середнім показником пишуть «Generalpurpose». У будь-якому випадку, краще купувати окуляри в оптиці або спеціалізованих магазинах, ніж на ринках у сумнівних продавців.

 • . 2

  Купівля очок — відповідальна справа. Перед придбанням потрібно провести кілька перевірок аксесуара, не виходячи з магазину. Ось кілька порад того, як перевірити окуляри на ультрафіолет і не помилитися з вибором. Якщо магазин хороший, то в ньому завжди знайдеться спеціальний апарат, на якому можна упевнитися в правильності показника пропускної здатності ультрафіолетових променів. У домашніх умовах перевірка вийти досить сумнівною. Для цього потрібно піднести лінзи до сонячного світла і подивитися, чи пропускають вони промені.

 • . 3

  Окуляри важливі не тільки на пляжі, але і в горах — в них кількість сонячних променів, які потрапляють на сітківку ока і ушкоджують її, значно збільшується. Але як перевірити поляризаційні окуляри? Чи є якісь особливі критерії при їх виборі? Основний і єдино правильний спосіб перевірки такий: взяти поляризаційні окуляри, потримати їх навпроти будь-якого РК-монітора. В «спокійному» стані окуляри мають коричневий відтінок, а якщо їх почати перевертати проти годинникової стрілки, то колір лінз повинен помінятися на чорний.

 • . 4

  Серед усіх очок є свої лідери: Polaroid, RayBan, Dior. Кожному хочеться уникнути підробки, віддаючи велику суму за свою покупку. А як перевірити окуляри Полароїд на справжність? Чи можна це зробити вдома самостійно? По-перше, на окулярах має бути присутнім найменування марки. Артикул, що складається з 4 цифр і 1 великої літери, зобов’язаний бути присутнім на дужках. Сумлінні виробники в комплекті з окулярами обов’язково покладуть інструкцію і паспорт.

 • . 5

  Перед тим, як зробити покупку окулярів, потрібно співвіднести всі «за» і «проти». Але як перевірити якість очок і зрозуміти, що продавець не обманює, видаючи дешевий варіант за фірму з великої літери? При покупці варто звернути увагу на ціну. Якісні лінзи не можуть коштує дешево, окуляри — це не той предмет, на якому можна економити. Ще краще, запитати у продавця сертифікат якості. На лінзах мають бути відсутні подряпини та інші ушкодження. Кожна фірма має свій відмітний знак.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :