Як перевірити справжність очок «Рrada»?

як перевірити справжність очок

Вам знадобиться
 • Сертифікат автентичності
 • Оглянути логотип бренду
Інструкція
 • . 1

  Як перевірити справжність очок «Рrada»? Якісні сонцезахисні окуляри просто необхідні на яскравому сонці. Тільки фірмові моделі Prada можуть захистити від його променів. Як розпізнати підробку? Багато хто помилково вважає, що у фірмових салонах оптики обов’язково пропонується оригінал. Сьогодні багато компаній бажають заощадити, замовляючи підробки від виробників-дублерів. Тому знати, як перевірити справжність очок, треба навіть, вирушаючи у відомий салон оптики.

 • . 2

  Побачивши окуляри від бренду Прада, попросіть продавця пред’явити два документи: сертифікат справжності та гарантійний талон. Останній повинен бути фірмовим, а не магазинним. Якщо обидва документа присутні, то перед покупцем оригінал. Якщо присутній тільки один або їх взагалі немає, то це підробка.

 • . 3

  Ще один надійний спосіб як перевірити якість сонцезахисних окулярів і їх виробника — це огляд футляра. По-перше, він обов’язково повинен бути присутнім, а по-друге, ця деталь обов’язково повинна бути якісною і мати фірмовий логотип. Бренд поставляє сонцезахисні окуляри тільки у фірмових твердих футлярах, оббитих шкірою.

 • . 4

  Не всі консультанти готові правильно презентувати підробку, але це тільки додає ідей як перевірити окуляри Ray-Ban і Prada. Потрібно розглянути вподобані окуляри, а потім запитати номер цієї моделі. Брендовий продукція обов’язково пронумерована, і консультант легко назве цей код.

 • . 5

  Необхідно оглянути логотип бренду, нанесений на окуляри і футляр. Для того щоб явно знайти відмінності, потрібно скопіювати його до себе на телефон або роздрукувати. Компанії, що випускають підробки, обов’язково допустять у ньому помилку. Вона може полягати в зайвої або відсутньої букві і навіть стилі написання логотипу.

 • . 6

  Якість вироби — це додаткова гарантія автентичності. Якщо знати, як перевірити лінзи окулярів на їх якість і світловідбиваючі здібності, то можна легко відрізнити оригінал Прада від підробки. Фірмова продукція відрізняється високою якістю. Жодна деталь не може бути хисткою або легкою. Лінзи обов’язково повинні бути скляними, а корпус очок містить всередині пластику металеві вставки, які роблять його додатково міцним.

 • . 7

  Перед тим як перевірити противідблискуючі окуляри зовні, піднесіть їх ближче до носа. Підроблені аналоги видають запах пластику або іншого штучного матеріалу, який застосовувався підробленої компанією. Перевірка якості та достовірності очок дає гарантію надійного захисту очей від сонця. З нею можна не турбуватися за здоров’я своїх очей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :