Як перевірити судини серця, на якому апараті?

як перевірити судини серця, на якому апараті?

Вам знадобиться
 • Узі
 • Коронарографія
 • Екг
 • Лікарня
Інструкція
 • . 1

  Серце — це один з найголовніших механізмів в тілі людини. Щоб це механізм прослужив довго і якісно потрібно знати, як перевірити судини серця, якщо вони барахлять, як робити УЗД судин, якщо буде потрібно, як очистити кровоносні судини, якщо вони засмітилися, як відновити еластичність судин, якщо це необхідно, як впливає куріння на судини . Якщо почалися проблеми зі здоров’ям, то потрібно знати, як перевірити судини серця?

 • . 2

  Звичайно, вдома без спеціального устаткування це зробити не можливо. Найкраще записатися на прийом до лікаря. За допомогою спеціальних приладів він зможе перевірити судини серця і сказати чи все з ними добре. На сьогоднішній день єдиний метод визначення стану судин серця — коронарографія. Щоб потрапити на цю процедуру потрібно пройти спеціальне обстеження. При виявленні проблем з судинами буде призначений необхідний курс лікування.

 • . 3

  Як роблять узі судин? Узі самостійно не здійснити. Узі — це ультразвукове дослідження, завдяки якому лікар може побачити на моніторі і зафіксувати серце. Завдяки сучасним технологіям узі робиться за 10 — 15 хвилин. Після цього лікар точно може відповісти про стан серця пацієнта, потребує воно в лікуванні чи ні. Часто причиною захворювання серця є забруднення кровоносних судин. Багато людей хочуть знати, як очистити кровоносні судини?

 • . 4

  Найчастіше причиною забруднення судин є куріння, вживання алкоголю, жирна їжа і багато іншого. Кровоносні нитки можна очистити не тільки в лікарні, але і в домашніх умовах. Для цього потрібно в 2-х літровий термос додати склянку кропу, 2 столової ложки меленої валеріани і 2 склянки натурального меду. Все це потрібно залити водою до 2 літрів. Залишити наполягати на добу. Вживати по 1 ложці за 30 хвилин 3 рази на день до їди.

 • . 5

  Як відновити еластичність судин? Це дуже важливий елемент здорового стан всього організму. Що б захистити судини потрібно відмовитися від жирної, смаженої їжі, гострих приправ, алкоголю, куріння. Від куріння в першу чергу, адже воно — ворог судин номер один. Відновити еластичність судин допомагають такі рослини, як женьшень, лимонник, аралія маньчжурська, левзея, родіола рожева.

 • . 6

  Багато палять люди хочуть знати, як впливає куріння на судини? Медичними фактами доведено, що куріння саме по собі хоч і шкідливо, але не так небезпечно для інших органів, як для сусідів. Судини — це перше що починає страждати від куріння, так само як і легені. Давно вже не секрет, що все це може закінчитися летальних наслідків. Завдяки впливу куріння на судини у людини може виникнути інфаркт, атеросклероз, ішемічна хвороба серця.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :