Як перевірити судини серця в лікарні?

як перевірити судини серця в лікарні?

Вам знадобиться
 • Сміливість і рішучість звернутися до лікаря
 • Терпіння
 • Хороший кардіолог
Інструкція
 • . 1

  Якщо Вас стало турбувати серце, то не варто відкладати, потрібно звертатися до лікаря фахівця, а перед цим самому трохи розібратися в питанні як перевірити судини серця. Перевірка судин, це не дуже приємна процедура, але обов’язкова, яка називається катетеризація. Перед тим, як звернутися до неї, потрібно зробити ЕКГ і УЗД серця, щоб зрозуміти, у чому є проблема.

 • . 2

  Серце — це один з найважливіших органів в людському організмі, тому його потрібно не лише постійно перевіряти у лікарів-кардіологів, а й знати, як зберегти серце здоровим. Для цього лікарі рекомендують не пити, не курити, намагатися вести здоровий спосіб життя, займатися фізичними легкими навантаженнями і контролювати своє харчування.

 • . 3

  Якщо все ж з серцем з’явилися проблеми, то спочатку роблять ЕКГ, яку важливо правильно витлумачити, тому потрібно не тільки довіряти своєму лікарю, а й бажано самому розібратися як прочитати кардіограму серця. Це досить нескладно, потрібно тільки розібратися в позначеннях, які є на кожному ЕКГ.

 • . 4

  Перевірка судин вже належить до невеликої операції, яка робиться під анестезією, тому, якщо є можливість, то потрібно доглядати за своїм серцем, щоб не довелося йти на такі крайні заходи. Якщо Ви знаєте, як розвивати серце, то це може відкладати похід до лікаря на довгий час. Як вже говорилося, потрібно доглядати за серцем, а щоб його розвивати і розробляти допоможуть дихальні фізичні вправи.

 • . 5

  Існують і такі захворювання, які ніяк не залежать від Вашого способу життя, наприклад вроджені вади, які з’являються через генетичної спадковості. Самому, без медичної освіти неможливо розібратися в питанні як визначити порок серця. Тому на ранньому віці лікарі рекомендують батькам для профілактики перевіряти раз на рік стан серця своєї дитини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :