Як перевірити техпаспорт автомобіля?

як перевірити техпаспорт автомобіля?

Вам знадобиться
 • Проведення довідка
 • Паспорт громадянина РФ
Інструкція
 • . 1

  Співробітники ГИБДД перевіряють документи у водіїв і іноді знаходять фальшиві технічні паспорти на транспортні засоби. У підробок обов’язково буде різниця в оформлювальному кольорі. Також ламінування відрізняється від оригінальної запрессовки документа. Це два універсальні способи як перевірити техпаспорт автомобіля на його дійсність.

 • . 2

  Техпаспорт міняють в основному зі зміною власника автомобіля. Для цього необхідно звернутися в МРЕВ, де зареєстровано транспортний засіб. Заповнюється спеціальний бланк новим власником машини. Після цього необхідно сплатити за послугу фіксовану суму. У призначений час, в спеціально виділеному віконці, отримують новий документ. Ось і вся процедура як замінити техпаспорт.

 • . 3

  Часті випадки, коли техпаспорт крадуть або втрачають. Щоб відновити загублений документ, в МРЕВ заповнюють спеціальний бланк. При крадіжці вимагається надання слідчої довідки, в якій слідчий вказує факт розкрадання. Надається в МРЕВ. Як видно, немає нічого складного для того, як відновити техпаспорт на авто.

 • . 4

  Для оформлення техпаспорта на приватний будинок, його власник зобов’язаний звернутися до Бюро технічної інвентаризації свого району. За заявою на місце виїжджає технік, який виробляє необхідні заміри. Послуга платна. Потім відбуватиметься оформлення документа. Це обов’язкові процедури, що показують як оформити техпаспорт на будинок або іншу будову.

 • . 5

  У житті виникають обставини, які вимагають заміни технічного паспорта на особистий транспортний засіб. Однією з таких причин перефарбування автомобіля. Власник авто звертається до МРЕВ з відповідною заявою, в якій зазначає причину заміни важливого документа. Також: як і при відновленні, необхідно оплатити послугу. Тепер, коли ясний порядок як поміняти техпаспорт на автомобіль, можна приступати до справи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :