Як пережити переїзд на нове місце?

як пережити переїзд на нове місце?

Вам знадобиться
 • Рішучість
 • Уважність
 • Вантажники
 • Контейнер
Інструкція
 • . 1

  Є таке прислів’я: «Риба шукає де глибоко, а людина де добре». Деякі люди по своїй волі вирішуються на переїзд, деякі — волею долі. Але, незалежно від обставини, перш ніж зважитися на цей крок, потрібно ретельно все зважити і підготуватися — особливо морально. Людині властиво звикати до речей, до будинку — багатьом складно міняти вже певний життєвий уклад. Нижче дані кілька порад, як пережити переїзд з найменшою психологічним навантаженням і без втрат.

 • . 2

  Якщо так трапилося, що переїзд вимушений, то треба налаштуватися позитивно і постаратися побачити в цьому хороші сторони. Наприклад, те, що у людини може початися зовсім нова і цікаве життя. Налаштувати на позитив і рідних — дітям і, особливо, літнім людям складно міняти звичне місце проживання. Не варто відмовляти їм, якщо вони хочуть допомогти і взяти участь в переїзді — цим людина покаже, що цінуєте їх думку і турботу. А коли постане питання, як організувати переїзд, про що буде написано нижче, то варто приділити увагу і їх речам — люди похилого віку і діти, часом, більше прив’язані до свої речам, ніж навіть до людей.

 • . 3

  Щоб переїзд пройшов без втрат і нервового стресу, треба скласти план дій. Підготувати мотузки та коробки — вони знадобляться для пакування речей. Їх слід укомплектовувати так, щоб не було плутанини — в одну коробку класти речі з однієї шафи і так далі. Не погано було б підписати коробки. Заздалегідь домовитися про машину і вантажників. Якщо необхідно заощадити, то можна попросити знайомих, щоб вони допомогли занурити важкі речі та меблі. Якщо переїхати необхідно в інше місто, то нижче написано, як замовити контейнер для переїзду.

 • . 4

  При далеких переїздах, замовлення контейнера, є просто необхідною річчю. Без нього неможливо доставити меблі в потрібне місце в цілості й схоронності. Перевезення контейнерів здійснюється за ж / д. Замовити його можна в організаціях, які займаються наданням таких послуг. Після заповнення заявки, на спеціальному бланку, на протязі трьох днів, необхідно буде все оплатити. Контейнер з речами можна застрахувати. Якщо мучить страх і не знаєте, як зважитися на переїзд, то далі поговоримо про це.

 • . 5

  Найголовнішими моментами, при ухваленні рішення про зміну місця проживання, є плюси, які людина може придбати переїхавши і, мінуси — це те, чого людина позбутися при зміні місця проживання. Щоб легше було прийняти остаточно рішення, можна використовувати самий старий і перевірений метод — поділити листок паперу на дві частини і вписати в одну сторону плюси, а в іншу — мінуси. Тоді не буде плутанини в голові — все буде видно наочно. А далі про те, як при переїзді перевести пенсію.

 • . 6

  Якщо пенсіонер переїжджає не в іншу країну, а просто змінює регіон, то перевести пенсію не складе великої праці. Необхідно буде написати заяву до територіального пенсійний фонд за новим місцем проживання та надати документи, а надалі, там же, отримувати пенсію. Якщо ж пенсіонер переїхав за кордон, то, написавши заяву до Пенсійного фонду РФ, пенсія буде відправлятися на рахунок у банку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :