Як пережити ремонт позитивно?

як пережити ремонт позитивно?

Вам знадобиться
 • Ремонт
 • Настрій
 • Результат
Інструкція
 • . 1

  Ремонт може бути зроблений або самотужки, або за допомогою професіоналів. У другому випадку буде набагато більше матеріальних витрат, але набагато менше стресових моментів. Якщо ж робити повністю ремонт квартир своїми силами, то дуже важливий настрій або настрій, з яким буде проводитися дана робота, від цього безпосередньо залежатиме і сам результат виконаної роботи, і ваше подальше сприйняття квартири вже після ремонту.

 • . 2

  Перш ніж почати ремонт, потрібно обов’язково визначити фронт робіт, щоб проста переклеювання шпалер не закінчилася переплануванням квартири. Краще відразу оцінити ступінь тієї роботи, яка належить і розрахувати, як матеріальні витрати, так і кількість часу яке може піти на цю роботу

 • . 3

  Для того, щоб потім весь ремонт згадувався тільки позитивними емоціями робіть всю роботу в гарному настрої, супроводжуючи кожен процес фотографіями, щоб потім зробити цікавий колаж з коментарями і веселою музикою. Коли весь ремонт буде вже позаду цей колаж можна подивитися з друзями на святкуванні закінчення ремонту.

 • . 4

  Якщо результат не виправдав очікувань, то краще нікому про це не говорити, знайомі та друзі не будуть звертати увагу на недороблені дрібниці, а сам господар з часів звикне, і буде сприймати квартиру в цілому, і не так чіплятися до кольору фарби, яка може виявитися на тон темніше, ніж передбачалося.

 • . 5

  Головне правило того, як пережити ремонт і не розсваритися, це, перш за все, підтримка один одного. Потрібно намагатися не нагнітати обстановку і згладжувати всі конфлікти, не доводити ситуацію до скандалу, краще проявити терпіння і знаходити у всіх моментах тільки позитивні сторони. Всі конфлікти краще перекладати на гумор і таким чином розряджати нагнітаючу обстановку.

 • . 6

  Для того, щоб гарний настрій зберігалося протягом всього ремонту, потрібно радіти виконану роботу, не шукати в ній недоліків. Радіти тому, що ремонт рухається і з кожним днем наближається його закінчення, що потім довгий час не потрібно буде проходити знову всі ці випробування і будинок наповниться затишком і чистотою, які будуть радувати довгий час. А радувати результат ремонту буде тільки тоді, коли вся робота зроблена з любов’ю і радістю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :