Як пережити ремонт з немовлям?

як пережити ремонт з грудним дитиною?

Вам знадобиться
 • Переїзд до родичів на час ремонту
 • Ремонт всією сім’єю
Інструкція
 • . 1

  Переїзд до родичів на час ремонту. Отже, стіни вимагають нові шпалери, вікна — фарбування, а підлоги і зовсім хочуть ламінат. У господарів же в цей час назріває питання «як пережити ремонт з немовлям на руках?». Найпростіше рішення це відправити молоду маму з малюком до найближчих родичів на кілька днів, тоді як тата залишити самостійно або з помічниками робити ремонт і притому за найкоротші терміни. Ідеальним варіантом є батьки одного з подружжя, які просто без розуму від свого крихітного онука, і готові добу безперервно з ним сюсюкати і грати. Так і мама відпочине, і ремонт зробиться. Папі залишається тільки ламати голову над тим, як заробити на ремонті у себе вдома.

 • . 2

  Звичайно, такий варіант ідеальний у тому випадку, якщо бабуся і дідусь живуть зовсім поруч, наприклад, на сусідній вулиці або, в крайньому варіанті, в сусідньому місті або селі. А якщо найближчі родичі живуть за п’ятсот кілометрів? Чи варто важка дорога з немовлям незручностей двох днів, якщо треба клеїти тільки одні шпалери? А якщо ремонт капітальний, то, швидше за все, «шкурка варта вичинки». Тут вже доводитися вирішувати подружжю також, як складати план ремонту, — самим.

 • . 3

  Ремонт всією сім’єю. Цей варіант не такий поганий, як може здатися спочатку. Якщо квартира має дві або більше кімнати, то мама з дитиною може поки пожити у вільній від переробки кімнаті. Звичайно, якщо ремонт ведеться на кухні або в туалеті, то будуть виникати моменти незручностей, але вони були б і в тому випадку, якщо сім’я жила без маленької дитини. Тому, поки грудничок спить, тато може замішувати клей для шпалер, а мама читати про те, як зробити сучасний ремонт.

 • . 4

  Дійсно, плюсом зовсім маленького віку малюка, є те, що він багато спить, і мама може допомогти робити ремонт. Хоча татові краще приймати від неї тільки моральну підтримку і не завантажувати і без того втомлену від безсонних ночей дружину. Найважче зробити ремонт з маленькою дитиною, коли квартира однокімнатна, а на вулиці зима або холодне літо. Про те, як стати учасником «Школи ремонту», доводитися тільки мріяти, ну а ремонт все ж краще відкласти на місяць-другий, поки погода не налагодиться настільки, щоб можна було довго гуляти мамі з малюком на свіжому повітрі, залишивши тата справлятися з ламінатом одному або за допомогою друзів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :