Як пережити розлучення з чоловіком?

як пережити розлучення з чоловіком?

Вам знадобиться
 • Подруги
 • Аркуш паперу
 • Консультація психолога
 • Інтернет
 • Робота
 • Фізичне навантаження
Інструкція
 • . 1

  У вашому житті відбулася хворобливе розставання з людиною, яка тривалий час був для вас надійним другом, пристрасним коханцем, відданим товаришем і люблячим чоловіком. Як не сумно визнавати той факт, що в якийсь момент ваш шлюб дав тріщину, але це зробити необхідно. Не шукайте винних.

 • . 2

  Безумовно, варто зробити відповідні висновки. Але ви не повинні займатися самобичуванням або таврувати на кожному розі колишнього благовірного. Ніхто не застрахований від помилок. Але ви придбали безцінний досвід, який, безсумнівно, допоможе вам у майбутньому побудувати більш щасливе життя.

 • . 3

  Дістаньте чистий аркуш паперу. Почніть міркувати про те, які висновки ви зробили з цієї життєвої ситуації, які помилки були вами здійснені і як ви плануєте будувати своє майбутнє. Припустимо, ви вийшли заміж під тиском родичів. Отже, надалі вирішувати свою долю будете тільки ви. Або причиною для укладення союзу стали всепоглинаючі почуття. Тепер при виборі нового партнера ви також будете загострювати увагу на його освіту, звички, спосіб життя.

 • . 4

  Перераховувати можна нескінченно. Але не корите себе ні за одну помилку. Замість цього запишіть всі ті позитивні моменти, які вам надасть життя людини-одинака. Це можуть бути: відвідування дискотек, посиденьки з подружками і так далі. Безумовно, ваш внутрішній голос буде постійно нагадувати вам про те, що з чоловіком було краще, веселіше, гармонійніше. Женіть цей голос геть.

 • . 5

  Здійсніть свою давню мрію. Можливо, ви завжди хотіли відправитися в кругосвітню подорож, але ваш чоловік збирав гроші на машину. Або ви хотіли влаштовувати вечори поезії і записатися в літературний клуб, але ваш благовірний був категорично проти і переводив вас нападами безпідставною ревнощів.

 • . 6

  Звичайно, протягом ще не одного місяця вас переслідуватиме печаль, депресія і хвилини відчаю. Дозвольте собі сумувати. Але не 24 години на добу. Встановіть для себе розклад. Припустимо, після роботи ви приходите додому, включаєте сумну музику і сумуйте протягом 30 хвилин. Але по закінченню цього терміну ви зобов’язані повернутися до звичайного життя. Ні в якому разі не розтягуйте таке «задоволення».

 • . 7

  Постарайтеся скоротити до мінімуму свій вільний час. По крайней мере, не проводите його на самоті. Вам важливо постійно бути в оточенні людей. Запишіть на всілякі тренінги, курси, почніть відвідувати фітнес-студію. Якщо є потреба працювати 10 годин, 12 годин на добу — працюйте. Однак пам’ятайте, що вашого організму необхідно повноцінний сон, здорове харчування і внутрішня гармонія. І, безумовно, обходьте стороною алкоголь і наркотики. Вони ще нікому не допомогли впоратися з ситуацією. А ось погіршити становище їм дійсно під силу.

 • . 8

  Якщо ви соромитеся або не хочете обговорювати свою проблему з родичами і друзями, то зареєструйтеся на форумах в інтернеті. Набагато легше розповісти про свої переживання незнайомим людям, які неупереджено поставляться до вашої проблеми і висловлять свою точку зору. Тільки не чекайте, що кожен відгук буде позитивним чи заспокійливим. Деякі люди можуть вас пожурити, інші навіть образити. Тому намагайтеся не приймати повідомлення близько до серця. Погляньте на них як би з боку.

 • . 9

  Якщо відчуваєте, що всі справи валятися з рук, настрій на нулі, а в голову приходять похмурі думки, обов’язково відвідайте психолога. Тільки не ставте жирний хрест на своєму майбутньому. Повірте, що ви не тільки гідні щастя, а й будете щасливою.

 • . 10

  Не створюйте навколо себе атмосферу депресії і зневіри. Якщо на полицях стоять сімейні фотографії, на час складіть їх в окрему коробку. Приберіть ті речі, які викликають у вас болючі спогади. Не кидайте їх. Адже ваш шлюб складався не тільки з сірих днів. Прийде час, і ви зможете знову спокійно перегорнути сімейний альбом. А поки що ізолюйте себе від минулого. Сховайте коробку або залиште її в будинок своїх батьків.

 • . 11

  Залишилися порожні рамки від фотографій? Необхідно терміново їх заповнити новими знімками. Сходіть до перукаря, купите чарівний наряд, одним словом, перетворитеся. І попросіть знайомого фотографа влаштувати фотосесію. Крім того, почніть невелике перепланування у квартирі. Адже вам завжди хотілося повісити над диваном картину, а у ванній кімнаті розставити баночки й скляночки по всіх кутах. Навіщо позбавляти себе цього задоволення?

 • . 12

  І будьте готові ненавмисно і негадано зустріти свою долю. Не варто собі вселяти, що розлучення залишив занадто глибокі рани на серці. Вірте людям, адже в цьому світі добрих людей більше, ніж злих.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :