Як пережити розлучення з дружиною без стресу?

як пережити розлучення з дружиною без стресу?

Вам знадобиться
 • Обмежити спілкування
 • Відпустити дружину
 • Плани на майбутнє
Інструкція
 • . 1

  Відпустити дружину. Розлучення хоч і не є рідкістю, але все ж, доставляє масу неприємних моментів, як жінці, так і чоловікові. Найчастіше представники сильно статі не показують, що їм важко, але вони переживають розрив не менше ніж жінки. Щоб пережити чоловікові розлучення, потрібно в першу чергу емоційно відпустити свою дружину, тобто не думати про неї, не будувати спільних планів на майбутнє та інше. Так як пережити розлучення з дружиною, не завжди просто, то не слід ідеалізувати її, згадуючи тільки хороше. Можна згадати і погані події, тільки не слід намагатися розвинути в собі ненависть до дружини і робити з неї ворога.

 • . 2

  Мінімальна спілкування. Якщо розставання з дружиною проходило дуже болісно, і згадка її імені ранить, то слід обмежити з нею контакти. Буде потрібно менше спілкуватися з спільними знайомими і друзями, також не слід ходити в місця, де можна випадково зустрінь її. Як тільки біль від розставання стихне, в голову не будуть приходити думки про те, як повернути дружину після розлучення. Поступово думок про колишню дружину стане менше, а якщо вони і будуть приходити в голову, то це не буде завдавати болю. Незайвим буде поміняти місце проживання, але якщо це зробити неможливо, то слід прибрати з очей речі, які нагадують про неї.

 • . 3

  Реалізація планів. Нерідко дружині не подобатися хобі чоловіка, і вона забороняє йому ним займатися, і якраз після розлучення можна зробити все те, що не подобалося дружині. А так як поводитися після розлучення можна як душа забажає, то ні до чого себе стримувати. Якраз після розлучення можна реалізувати плани, про які неможливо було навіть подумати, перебуваючи у шлюбі. Можна вдосталь насолодитися свободою, з’їздивши на риболовлю з друзями, або зробити стрибок з парашутом, головне, щоб цей час проводження приносило задоволення, тоді вдасться відволіктися від тривожних і болісних думок, а заодно і подумати над тим як почати життя після розлучення.

 • . 4

  Побудова нового майбутнього. Після розлучення потрібно почати будувати своє життя заново, і вона обов’язково повинна бути набагато краще, ніж була, тому до цього слід докласти всіх зусиль. Потрібно скласти собі план того, що хотілося б досягти і поставити навпроти терміни реалізації, тоді з’явитися стимул до життя, і знайдеться відповідь на питання про те, як жити в розлученні. Діючи, таким чином, вдасться зрозуміти, що життя з відходом дружини не скінчилася, навпаки, вона триває, і її можна зробити радісною, головне захотіти цього й прагнути до своєї мрії.

 • . 5

  Після розлучення дуже важливо не впадати в зневіру, а зрозуміти, що життя продовжується, і можливо, незабаром вдасться зустріти свою другу половинку, з якою можна буде знайти щастя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :