Як пережити звільнення з роботи?

як пережити звільнення з роботи ?

Вам знадобиться
 • Трохи самовладання
 • «Рожеві окуляри»
Інструкція
 • . 1

  Якщо людина тривалий час працює на одному місці, він немов «прикипає» до нього — звичні дії, одні й ті ж ситуації, передбачувана поведінка колег. Це розслабляє, здається що така стабільність — назавжди. Тим часом, розвиток економіки рухається по синусоїді — після економічного зростання слід невелике уповільнення, невеликий часовий проміжок стабільності і. . . економічний спад. Тому потрібно заздалегідь обдумувати як звільнитися з роботи, готувати «шляхи до відступу». Як говориться, «йти потрібно кудись».

 • . 2

  Щоб вибір таких місць був більше, потрібно, в міру власних здібностей, обзаводитися як знайомствами, зв’язками, так і необхідними знаннями. Як кажуть, знання окупаються. Це хороше вкладення грошей. Звернути свою увагу потрібно на те, що може стати в нагоді надалі.

 • . 3

  Економіст може отримати додаткове юридичну освіту, технічний фахівець може вивчити іноземну мову, освоїти нове програмне забезпечення. Людина цінний для суспільства тим, що він вміє. Неважливо, чи вміє він робити розрахунки в програмі або спілкуватися, бути комунікабельним. Завдяки наявності додаткових навичок не доведеться замислюватися про те, як пережити звільнення з роботи, якщо ж це сталося, то можна вдатися до таких психологічних прийомів. «Рожеві окуляри».

 • . 4

  Так, пережити звільнення простіше в «рожевих окулярах». Потрібно їх подумки «одягнути» і подивитися на світ навколо — світ сповнений можливостей. Якщо людина тривалий час займався певною діяльністю, а тепер хоче змінити, зробити розворот на 180 градусів — в цьому немає нічого поганого. Це означає лише те, що він відкриває в собі щось нове, і не просто відкриває, а робить практичні кроки до самореалізації.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :