Як перший почати розмову з хлопцем: нестандартний підхід

як перший почати розмову з хлопцем: нестандартний підхід

Вам знадобиться
 • Співрозмовник
 • Тема
Інструкція
 • . 1

  Насправді, не завжди важливо, що говорять, а більше важливий тон розмови. У бесіді з незнайомою людиною необхідно в першу чергу показати свою доброзичливість.

 • . 2

  Як перші почати розмову? Люди в своїй більшості дуже люблять розповідати про себе. Задавайте питання, що стосуються особистості співрозмовника. Придивіться, в що одягнений чоловік, як поводиться. Уявіть, що може цікавити і захоплювати, виберіть тему, яку він підхопить із задоволенням. Психологи стверджують, що найкращий початок розмови це не нейтральні фрази, а щось таке, що відразу ж висловить своє розташування до людини.

 • . 3

  Як знайти тему для розмови? Крім тем, що стосуються особистості, можна поспілкуватися і на нейтральні. Чоловіки із задоволенням підтримують розмову про машини, полюванні, риболовлі. Дамам цікаво дізнатися про новинки моди або косметології. Дитину можна розпитати про мультфільми або іграшках. Обов’язково умова: слухати дуже уважно. Краще кивати головою, вставляти схвальні репліки. І тоді людина розслабиться і тему можна буде перевести на будь-яку іншу.

 • . 4

  Як не червоніти при розмові? З проблемою красненія при розмові стикається більшість людей. Так виявляється соціофобія, боязнь спілкування. Що б навчитися не червоніти, потрібно правильно управляти своїм збентеженням. Навчити цього корисного навику зможе лікар-психотерапевт. Він з’ясує причину збентеження і підкаже, як її усунути. Якщо часу на відвідування лікаря немає, можна спробувати розібратися самому. Проговорите заздалегідь всі можливі варіанти розвитку розмови, переконайте себе в тому, що є цікавим співрозмовником.

 • . 5

  Як почати розмову з клієнтом? Уміння налагодити контакт з покупцем — найважливіший момент в сучасному бізнесі. Дуже важливо правильно почати і знати, як будувати розмову. Так само важливо проявити інтерес до клієнта, для початку доброзичливо посміхнутися. Не варто підходити надто близько — це може відлякати незнайомої людини. Найбільш оптимальна відстань — близько метра. Найголовніше правило — ні в якому разі не ставити клієнтові таке питання, на який він може відповісти ні. Це задасть негативний фон бесіді.

 • . 6

  Дуже важливо вірити в себе, не боятися і не замикатися. Після того, як збентеження буде подолано, життя відкриється в новому світлі. З’являться нові друзі, хороша робота і море позитивного спілкування!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :