Як під’єднати інтернет на телефон?

як під'єднати інтернет на телефон ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Трохи часу
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Доступ в Інтернет через телефон досить зручний для самих різних цілей. Для того, щоб оптимізувати вартість трафіку, найкраще підключити GPRS-Internet. Ця послуга дозволить користуватися Інтернетом з мобільного телефону за привабливою ціною. Найпростішим способом підключення цієї послуги є дзвінок в техпідтримку оператора. Консультант служби підтримки направить на телефон смс з настройками, які необхідно зберегти і активувати.

 • . 2

  Але трапляються ситуації, коли телефон служби підтримки користувачів забутий, а вихід в Інтернет потрібно. Як підключити інтернет на телефон в цьому випадку? У такій ситуації можна налаштувати телефон самостійно. Необхідно зайти в меню телефону і вибрати розділ «Настройки». У налаштуваннях необхідно зайти в профілі Інтернет-з’єднань і вибрати пункт «Створити новий профіль». У вікні, можна задавати налаштування для виходу в Інтернет.

 • . 3

  В якості точки доступу, необхідно прописати internet. оператор зв’язку. ru, де замість словосполучення «оператор зв’язку», необхідно латинськими літерами написати свого оператора. Ім’я користувача — це найменування оператора зв’язку латинськими буквами. У розділі пароль тим, хто задався питанням, як під’єднати інтернет на телефон, також необхідно вказати найменування оператора зв’язку. У рядку запиту паролю потрібно вибрати пункт «Відключити»

 • . 4

  У рядку «адреса DNS» (адреса IP) прописувати нічого не потрібно, так як адреса призначається автоматично. Якщо в профілі присутній рядок «Дозвіл викликів», то відповідь можна вибирати на свій розсуд. У разі правильності заповнення всіх полів профілю для Інтернет-з’єднання, після збереження і активування налаштувань нового профілю можна виходити в Інтернет з мобільного телефону і переглядати потрібні сайти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :