Як підгодувати орхідею і що для цього знадобиться?

як підгодувати орхідею і що для цього знадобиться?

Вам знадобиться
 • Добрива
 • Кемира-люкс
 • Органічні добрива
Інструкція
 • . 1

  Про те, як підгодувати орхідею правильно, відомо лише досвідченим квітникарям, які займаються вирощуванням не один рік. Підживлення для орхідей необхідна протягом усього року. Добрива продаються в спеціалізованих квіткових магазинах, причому їх дуже велика кількість різного виробництва — Росія, Франція, Голландія. Вибирати потрібно ті, які призначені тільки для орхідей. Крім них для підгодівлі підходить Кемира-люкс. Це добриво для всіх декоративно-квітучих рослин, його якість цілком підходить для орхідей. Такі добрива, як Уніфлор-ріст і Уніфлор-бутон, також можна використовувати. Деякі використовують для орхідей органічні добрива — пташиний послід, гній. Це дає непогані результати. Під час розвитку квітконосів можна використовувати калійні і азотні добрива — для хорошого і плідного розвитку.

 • . 2

  Про те, як пофарбувати орхідею, знають їх постачальники-хіміки. Але, на жаль, вони не враховують той факт, що забарвлення не є безпечною для рослини. У природі не зустрічаються, наприклад, блакитні орхідеї. Тому, якщо пофарбувати орхідею в блакитний колір, то її ціна значно злетить. Але, набуваючи фарбоване рослина, обов’язково слід враховувати, що воно ослаблене і його шанси цвісти повторно набагато менше. Хоча деякі рослини все ж виживають і продовжують радувати, але вже звичайними білими квітами. Відома інформація і про те, як оживити орхідею. По-перше, починати це робити потрібно з коренів. Якщо замість зеленого кореня придбали коричневий колір, то це означає, що потрібно поліпшити якість води, якою поливається рослина. Набагато більше існує ризик погубити рослину від надлишку вологи, а не навпаки. Якщо орхідея знаходиться в приміщенні з невисокою температурою і в тіні, її не слід часто поливати. Гнилі коріння рослини потрібно обрізати. А також прибирати сухі квітконоси.

 • . 3

  Як лікувати орхідею, якщо якась її частина гниє? Необхідно просушити рослина, тобто обмежити полив. Потім потрібно пересадити її в інший горщик з чистим субстратом і мохом, забезпечивши тим самим хороше освітлення. Перед пересадкою прибрати все гниле. Обрізані частині необхідно посипати вугіллям для того, щоб вони не стали розсадником інфекції. Якщо рослина отримує достатньо живлення з добрив, то незабаром постане питання про те, як отсаживать діток орхідеї. Робити це можна дуже просто — сформоване маленька рослина потрібно акуратно від’єднати від стовбура разом зі звисаючими корінцями і посадити в окремий горщик з уже підготовленим субстратом. Також забезпечити необхідним поливом, освітленням, добривами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :