Як підготувати нігті до нарощування за 5 простих кроків?

як підготувати нігті до нарощування за 5 простих кроків?

Вам знадобиться
 • Нігті
 • Кутикула
 • Жирова плівка
 • Запиливания
 • Дезінфекція
Інструкція
 • . 1

  Для чого потрібна підготовка нігтів до нарощування. Нарощування нігтів — салонна процедура, яка вимагає попередньої підготовки. Правильно виконана підготовка нігтів допоможе уникнути відшаровування покриття надалі, захистить шкіру від попадання інфекції. Акрил або гель, покладений на заздалегідь підготовлену нігтьову пластину, буде добре виглядати і довше носитися.

 • . 2

  Видалення кутикули. Перше, що повинен зробити майстер манікюру, це пояснити як підготувати нігті до нарощування. За тиждень до процедури зробити гігієнічний манікюр. Безпосередньо перед процедурою нарощування можна тільки розм’якшити і відсунути птерігіум (тоненька шкірка, що закриває частину нігтя). Робиться це спеціальним складом з фруктовими кислотами. Видалення кутикули не роблять під час нарощування, щоб уникнути попадання інфекції в утворюються мікротріщини.

 • . 3

  Зволожуючий догляд. Щоб покриття краще трималося, ніготь не повинен бути сильно зволожений. Також як роблять нарощування вій, на очах не повинно бути макіяжу, так і нігті повинні бути повністю відчищу. Жирова плівка, що утворюється на його поверхні, перешкоджає зчепленню з покриттям. Тому не рекомендують робити парофінотерапію, застосовувати масла і навіть змащувати руки жирним кремом в день нанесення покриття. І так само, як вибрати вії для нарощування, ретельно треба підійти до вибору покриття для нігтів.

 • . 4

  Запил поверхні нігтя. Нігтьова пластина має близько 40 шарів. При запиливания під штучне покриття знімають 4 — 5 верхніх шару. Це, так званий жировий шар, блискуча поверхня нігтя. Далі йде знежирені пористі шари, які і утримують нарощені покриття. Якщо зняти більше шарів, ніготь стане м’яким і не зможе утримувати штучний шар. Також необхідно підготувати та край нігтя під обрану модель. Від процедури підготовки залежить те, як правильно робити нарощування нігтів.

 • . 5

  Дезінфекція. Після всіх перерахованих етапів проводиться дезінфекція. Це нанесення на підготовлений ніготь спеціальних препаратів для знищення забруднень і бактерій на поверхні. Тим хто хоче знати як навчиться робити нарощування нігтів майстер пояснить, що дезінфікуючий засіб ще й висушує ніготь на 30 хвилин, що необхідно для подальшого нанесення покриття для нарощування. На добре підготовлену поверхню рівно ляже штучне покриття і буде довго носитися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :