Як підготуватися до батьківських зборів перед 1 вересня?

як підготуватися до батьківських зборів перед 1 вересня?

Вам знадобиться
 • Підсумки минулого року
 • Поговорити з вчителями-предметниками
 • Визначити основну тематику зборів
 • Скласти короткий план-конспект
Інструкція
 • . 1

  Батьківські збори перед 1 вересня — одне з найважливіших. Щоб воно пройшло з найбільшою користю і для батьків і для класного керівника, тому питання як підготуватися до батьківських зборів дуже важливий. Слід пам’ятати, що це установче зібрання, на якому буде заданий ритм роботи на весь навчальний рік. Тому педагогу як ніколи необхідна старанність у складанні плану. Навчально-методичні, організаційні, культурно-духовні, — ось далеко не повний список питань, які варто розглянути.

 • . 2

  Як правильно провести збори? Важливо обговорити підсумки минулого року. Психологи радять говорити спочатку про позитивному, потім про негативний, а в завершенні шукати шляхи вдосконалення недоліків. Варто запропонувати батькам стандартні способи вирішення проблем (наприклад, заняття з репетиторами) і особисту допомогу. Важливо знайти оптимальний варіант проведення зборів, який створить атмосферу взаєморозуміння і співпраці.

 • . 3

  Часто організувати збори для педагога — важке завдання. Для цього необхідно заздалегідь узгодити з усіма батьками час, зручний для всіх. Щоб забезпечити максимальну явку, необхідно аргументовано переконати батьків у важливості питань, що розглядаються на зборах.

 • . 4

  Як провести перше батьківські збори? Одним із завдань буде розподіл обов’язків між батьками. Призначення найактивніших у батьківський комітет, який буде надавати істотну допомогу класному керівнику. Важливо пам’ятати, що в батьківський комітет слід вибирати батьків, які зможуть приділяти на рішення шкільних питань належну кількість часу.

 • . 5

  Щоб провести цікаве зібрання, результатами якого залишилися б задоволені всі сторони, рекомендується проводити його у формі діалогу, а ще краще — дискусії. Дуже корисним буде виступ батьків з узгодженої темою. Підводити підсумки слід на самих зборах. Під час цього процесу визначити основні напрямки роботи всього колективу і дати інформацію про підготовку до найближчого наступного батьківських зборів. Грамотно організований та проведений збори дає можливість своєчасного вирішення виниклих проблем і попередження нових.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :