Як підготуватися до рентгену попереку?

як підготуватися до рентгену попереку ?

Вам знадобиться
 • Виключити деякі продукти з раціону
 • Клізма
 • Активоване вугілля
Інструкція
 • . 1

  Рентгенівське випромінювання застосовують для вивчення будови внутрішніх органів і систем організму, а також для виявлення різних захворювань. Суть рентгена полягає в поглинанні органами випромінювання і відкидання тіні на екрані або плівці. При дотриманні техніки проведення такого досліджень, вони є абсолютно безпечним. До того ж рентген може проводити тільки висококваліфікований фахівець, це забезпечить ефективність, безпека даних заходів.

 • . 2

  Будь-яке рентгенівське дослідження повинне проводитися за направленням лікуючого лікаря. Якщо аналізувати рентгенограми, зроблені на протязі тривалого періоду, можна простежити за всіма тонкощами еволюції захворювання. Так само на основі рентгенівських знімків можна говорити про ефективність методу лікування. При напрямку на рентген попереку слід дотриматися ряд правил. Як підготуватися до рентгену попереку, повинен повідомити лікуючий лікар, докладно розповісти про послідовність дій хворого.

 • . 3

  За пару днів до процедури хворий повинен прибрати продукти, що викликають газоутворення в кишечнику. До таких продуктів належить: овочі, хліб грубого помелу, продукти на основі молока. Приймати активоване вугілля. Жінкам репродуктивного віку проводити рентген в першій половині менструального циклу.

 • . 4

  Напередодні рентгенівського дослідження поперекового, крижового відділу потрібно зробити очищувальну клізму (або ж сходити в туалет самостійно). Газ в товстому кишечнику і калові маси можуть привести до постановки неправильного діагнозу, але з іншого боку, при правильно налаштованої апаратурі, наявності досвідченого фахівця процедура очищення кишечника не знадобиться. Після рентгену можна вести звичний спосіб життя, вживати в їжу всі продукти харчування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :