Як підготуватися до солярію: перший раз

як підготуватися до солярію: перший раз

Вам знадобиться
 • Крем для солярію
 • Бронзатор
 • Стикини
Інструкція
 • . 1

  Одним з важливих атрибутів є крем для солярію. Як вибрати його з безлічі варіантів і не помилитися? По-перше, слід знати, що для солярію розроблені спеціальні крему, з урахуванням вимог шкіри. Вони продаються в салонах краси, де встановлений солярій, або ж в спеціалізованих магазинах. А от масло Джонсонс бебі, кокосове масло, креми для звичайного пляжу та інші зволожуючі шкіру продукти безпосередньо для засмаги в солярії не підходять. У кращому випадку, щось з цього списку можна використовувати після солярію, щоб закріпити загар. По-друге, вибираючи крем, слід звертати увагу на його склад і на те, для якої шкіри він призначений — смаглявою або світлою. Якщо важливо те, як посилити засмага в солярії, потрібно вибирати крему, до складу яких входять бронзатори. У складі крему імпортного виробництва, на жаль, може бути дуже багато консервантів і шкідливих ароматів, тому не слід їм зловживати. Засмага не повинен виходити смугами або бути нерівним. Який вийде загар, це залежатиме від якості вибраного крему.

 • . 2

  Питання про те, як підготуватися до солярію не так вже й складний, досить просто подбати про чистоту тіла і взяти з собою потрібний крем. Наносити крем на тіло слід рівномірно для того, щоб засмага вийшов рівним і красивим. Крім цього, в салоні обов’язково потрібно придбати стікіні — кружечки, які приклеюються на груди для захисту від ультрафіолету. При обережному поводженні їх можна використовувати повторно. Для захисту губ потрібно використовувати гігієнічну помаду. Обов’язково слід заколювати волосся нагору, щоб вони не були перешкодою для засмаги шиї. Слід подбати про те, щоб відчувати себе максимально комфортно під час сеансу засмаги, можна відключити стільниковий телефон: нехай ніхто в цей час не турбує.

 • . 3

  Багатьох жінок хвилює питання як зберегти засмагу після солярію. Насправді, якщо сходити в солярій один-два рази, то засмага буде не дуже помітний і незабаром зовсім зійде. Для стійкої засмаги необхідно кілька разів відвідати солярій, і після сеансу використовувати добрий косметичний масло або зволожуючий молочко для тіла, яка закріпить загар. У цей час не потрібно занадто терти шкіру мочалкою в душі і користуватися скрабами для тіла — так загар збережеться на більш тривалий термін. Ще одне питання, як зняти червоність після солярію? Можна заспокоїти шкіру будь-якими кисломолочними продуктами: нанести невеликий шар, а потім змити. Даний метод добре діє і при почався лущення шкіри. Для досягнення кращого зволожуючого ефекту можна додати якесь масло в кисломолочні продукти, наприклад, оливкове.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :