Як підібрати довжину скакалки по зростанню?

як підібрати довжину скакалки по зростанню?

Вам знадобиться
 • Скакалка
 • Час
Інструкція
 • . 1

  Скакалка — унікальний і незамінний тренажер. Вона дуже проста у використанні, але ні скільки не поступається дорогим і навороченим тренажерам, так як ефективно допомагає боротися з целюлітом, скидати зайву вагу, а також тренувати витривалість і серцево — судинну систему. Головне правільноподобрать довжину скакалки. Є ряд правил того, як підібрати скакалку по росту, ось про це і піде мова далі.

 • . 2

  Купівля скакалки лише на перший погляд просте заняття, але насправді потрібно звернути увагу на багато моменти. Перед тим, як вибрати скакалку, потрібно оглянути її упаковку. Сумлінні виробники вказують на ній довжину самої скакалки, а також інформацію про те, який максимальний ріст людини, що збирається займатися на ній. Якщо даних відомостей на упаковки немає, то можна керуватися такими цифрами. Так для людини ростом до 150 сантиметрів підходяща скакалка буде довжиною 180 сантиметрів. При зростанні 151 — 167 сантиметрів потрібна скакалка 250 см, при зростанні 168 — 175 довжина спортивного інвентарю 280 см, при зростанні 176 — 182 см необхідна скакалка, довжина якої 300 см, а вже якщо зростання понад 183 см, то скакалка потрібна не менш 380 см.

 • . 3

  Якщо довжина скакалки не вказана, і дізнатися її немає можливості, то визначити чи підійде вона по росту, можна іншим способом. Необхідно взяти скакалку в руки, як перед стрибком, але не починати вправи, а встати на середину скакалки двома ногами і натягнути її вздовж тіла. Якщо ручки від спортінвентарю опинилися на рівні грудей або трохи вище, в пахвовій западині, то дана скакалка ідеально підходить по росту. Якщо ж брати тренажер довше, то займатися стане незручно, так як загубиться контроль над скакалкою.

 • . 4

  Крім того, що скакалку потрібно вибрати по росту, варто звернути увагу на якість самого виробу. Не варто вибирати скакалки, від яких виходить специфічний запах або вони пофарбовані в яскраві кольори. Так як запах може говорити про неякісне і навіть токсичному товарі, а яскравий колір цілком можливо буде фарбувати руки. При виборі тренажера потрібно звернути увагу на ручки. Бажано, щоб вони були гладкими, але не слизькими, тому що якщо ручки будуть різьбленими і з насічками, є ймовірність появи на руках мозолів і саден. Слід дуже уважно вибирати даний спортінвентар, інакше травм і розчарування не уникнути.

 • . 5

  При правильному виборі інвентарю, заняття з скакалкою принесуть тільки радість і користь для організму. Та й витрати будуть мінімальними, оскільки скакалка, підібрана за всіма правилами буде довго радувати свого господаря, допомагаючи йому підтримувати себе в прекрасній формі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :