Як підібрати ім’я до батькові: гармонійні поєднання

як підібрати ім'я до батькові : гармонійні поєднання

Вам знадобиться
 • Інформація з інтернету
 • Таблиця значень імен
 • Папір і ручка
Інструкція
 • . 1

  По батькові дитини відомо ще до його народження, тому з ним складнощів не буває. А ось що стосується вибору імені, то з цим можуть бути проблеми. Дійсно, вибір імені майбутньої дитини — один з найважливіших і серйозних питань, який припадає вирішити майбутнім батькам. Крім цього, необхідно думати ще й про те, як підібрати ім’я до батькові.

 • . 2

  Про те, що не тільки ім’я, а й по батькові безпосередньо позначаються на долі людини відомо вже давно. Люди з однаковими іменами або з ідентичними батькові часто мають схожі риси характеру, звички і хобі. Варто зауважити, що на життя людини накладає відбиток не тільки конкретне ім’я та по батькові, а й поєднання імені з по батькові. Тому перед тим, як поміняти по батькові в паспорті, необхідно підібрати відповідне поєднання, яке б звучало як можна більш вдало.

 • . 3

  Можна виділити кілька основних правил, використовуючи які підібрати ім’я та по батькові, які б красиво сприймалися на слух, було б значно легше: 1. Якщо по батькові довге, бажано підібрати до нього коротке ім’я. Якщо по батькові коротке, тоді поєднання буде більш вдалим, якщо ім’я буде довгим. 2. Перед тим, як поміняти по батькові, потрібно враховувати і національну приналежність. Так, поєднання Віолетта Петрівна звучить не особливо мелодійно і красиво.

 • . 4

  3. Дитину потрібно називати таким чином, щоб показати свою і його індивідуальність. Не варто запозичувати ім’я у друзів, у родичів або у знаменитостей. 4. Небажано, щоб батькові починалося з тієї ж букви, на яку закінчується ім’я, особливо, якщо це поєднання приголосних букв. Наприклад, поєднання Костянтин Миколайович звучить менш мелодійніше, ніж Костянтин Олексійович. 5. Думаючи над тим, як поміняти по батькові дитині, варто уникати надмірного скупчення голосних або вже тим більше приголосних звуків у кінці і на початку слова. Наприклад, Андрій Йосипович або Ернест Сергійович абсолютно не звучить і навіть ріже слух.

 • . 5

  6. Можна використовувати ще одне негласне правило. Досить вдало звучать поєднання співзвучного імені та по батькові, наприклад, Олександр Олексійович. До речі, вкрай погана ідея — назвати дитину на честь батька. Сергій Сергійович або Петро Петрович не тільки не дуже красиво звучить. Таке поєднання може негативно позначитися на подальшій долі дитини, яка буде повторювати помилки батька. Перед тим, як змінити по батькові, потрібно зібрати список найкрасивіших вподобаних імен і по черзі вимовляти кожне з імен у поєднанні з по батькові. Серед цього списку обов’язково знайдеться хоча б одне вдале поєднання, яке і потрібно буде вибрати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :