Як підібрати колір кухонного гарнітура?

як підібрати колір кухонного гарнітура?

Вам знадобиться
 • Особисті уподобання
 • Основні кольори обробки приміщення
 • Смак
Інструкція
 • . 1

  При виборі кольору кухонного гарнітура необхідно враховувати загальну стилістику оформлення кухні. Для кухні в класичному стилі добре підійде меблі з натурального дерева. Натуральні деревні відтінки добре впишуться в загальний інтер’єр. Такі ж забарвлення підійдуть для кухні, оформленої в стилі кантрі.

 • . 2

  Якщо ж приміщення оформлено в стилі хай-тек, то найкращим варіантом буде гарнітур білого або світло-сірого відтінку. Такий гарнітур додасть легкість і легкість кухонного приміщенню. Фахівці, даючи рекомендації як підібрати колір кухонного гарнітура, радять звернути увагу на освітлення кухні.

 • . 3

  Якщо приміщення добре освітлено, рекомендується використовувати темні відтінки гарнітурів, якщо ж приміщення не достатньо освітлене, то виграшно виглядатиме світлі меблі, з додатково вбудованим підсвічуванням. Для того щоб приміщення кухні набуло більш затишний вигляд, слід віддавати перевагу м’яким теплим відтінкам.

 • . 4

  Не варто вибирати яскраві кричущі кольори для маленьких кухонь, вони будуть негативно впливати на зір. Малогабаритним приміщенням більше підійдуть світлі кольори, вони мають властивість візуально збільшувати простір. Думки про те, як вибрати колір кухонного гарнітура, часто поділяють кольору на ті, які збуджують апетит і ті, які його пригнічують.

 • . 5

  Якщо дивитися на колірну гамму кухні з такої точки зору то вийде така картина:
  — жовтий — створює атмосферу затишку і тепла;
  — червоний — у натуральному насиченому вигляді є різким подразником, тому для кухні краще використовувати його більш м’які відтінки — бордовий, кораловий, рожевий;
  — блакитний — символ спокою й умиротворення. Він візуально збільшує простір приміщення;
  — синій — не рекомендується для використання на кухні, особливо яскраві відтінки. Цей колір має властивість пригнічувати апетит, тому що в природі існує мало продуктів харчування такого кольору.
  — зелений — не стомлює очі, підвищує працездатність, є кольором гармонії і спокою. У поєднанні з жовтим створює гармонійну атмосферу в кухонному інтер’єрі;
  — коричневий — нейтральний колір, який не викликає яскравих емоцій. Поєднання жовтого і коричневого створює атмосферу духовної близькості і невимушеності. Однак поєднання коричневого з чорним не бажане для кухні, так як вони візуально зменшують кімнату і пригнічують апетит.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :