Як підібрати намордник і не потрапити в халепу?

як підібрати намордник і не потрапити в халепу?

Вам знадобиться
 • Собака
 • Певні знання
 • Зоомагазин
Інструкція
 • . 1

  Кожен власник собаки знає, що в місті гуляти вулицею з вихованцем без повідка і намордника не можна. Крім того, навіть у клініці ветеринар може відмовитися оглядати тварину, якщо на ньому не буде цього предмета амуніції. Однак кожна собака індивідуальна, тому і намордник потрібно підбирати відповідно з фізіологічними та психологічними особливостями пса.

 • . 2

  Часто у недосвідчених собаківників виникає питання: як підібрати намордник для чотириногого друга. Перше, що потрібно враховувати, це для яких цілей він знадобиться. Справа в тому, що існують різні види цих пристосувань, і підбирати їх потрібно, враховуючи розміри, форму морди і темперамент тварини. Важливо пам’ятати, що намордники використовуються, як засоби захисту від покусів. Тому застосовувати їх в інших випадках не рекомендується. Зокрема, не слід одягати на собаку намордник, щоб відучити її підбирати на вулиці небажані предмети.

 • . 3

  Як вибрати намордник? Таке питання часто виникає у недосвідчених собаківників, адже вони відрізняються не тільки за формою і розміром, але і матеріалом. Металевий намордник являє собою спаяну певним чином сітку з дроту. До цієї конструкції кріпляться ремінці, застібки, щоб фіксувати голову собаки. Для особливо великих і злісних порід передбачена додаткова внутрішня сітка, яка служить допоміжним засобом від укусів.

 • . 4

  Крім того, деяких цікавить таке питання, як одягнути намордник на собаку в зимову пору року або не варто цього робити. Звичайно, при мінусовій температурі язик, губи або ніс собаки може попросту примерзнути до металевих частин конструкції. Тому краще всього використовувати намордник, у якого є додаткова шкіряна вставка. Однак і в цьому випадку немає гарантії, що не станеться контакту з металевою частиною.

 • . 5

  Також власників цікавить, як привчити собаку до намордника, особливо якщо він «глухий» конструкції. Слід пам’ятати, що вони застосовуються тільки для агресивних порід. Але і до таких суцільним намордникам існує ряд вимог. У першу чергу вони повинні бути жорсткими і добре тримати форму, щоб повністю виключити укус. Також важливо звернути увагу на матеріал. Бажано він повинен бути з двох шарів товстої міцної шкіри. Однак не слід використовувати такий намордник в жарку погоду, так як через брак можливості дихати собака може отримати тепловий удар.

 • . 6

  Існують також конструкції, призначені для неагресивних собак або цуценят, так як надягати намордник суцільної системи або з металу на дружелюбного пса вельми суворо. Для них є спеціальні петельні або нейлонові намордники на липучці, які майже не доставляють дискомфорту собаці. А щоб точно не помилитися з вибором такого важливого предмета собачої амуніції, потрібно йти в зоомагазин разом зі своїм вихованцям. Там фахівці підберуть саме той намордник, який потрібен конкретному псові.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :