Як підібрати предмети інтер’єру для дитячої?

як підібрати предмети інтер'єру для дитячої?

Вам знадобиться
 • Фантазія
 • Акуратність
 • Дизайнерські здібності
 • Матеріали
Інструкція
 • . 1

  Слід сказати, що в якості прикрас для дитячої кімнати можна використовувати і результати творчості вашої дитини. Скажімо, він добре малює. З найбільш вдалих його творів можна влаштувати справжню виставку, єдине, що від вас буде потрібно, додати їм належний вигляд — вставити в рамку зі склом. Таким же чином можна використовувати вишивку. Якщо у дитини здібності до ліплення з пластиліну, можна використовувати і ці вироби, покривши їх лаком або спеціальними складами і розташувавши на його робочому місці. Такий підхід хороший не тільки тим, що за участю дитини створюються прикраси для його кімнати, але і тим, що він стимулює подальший розвиток у дитини творчих здібностей.

 • . 2

  Всі знають, що діти люблять малювати на шпалерах. Вирішити цю проблему можна, створивши незвичайний предмет інтер’єру для дитячої — дошку для малювання. На тверду основу — ДСП або ДВП необхідно прикріпити шматок темного лінолеуму, по краях оббити рейками типу рамки і прикріпити до стіни на необхідній висоті. На цій імпровізованій дошці ваша дитина зможе малювати, писати і так далі. Ви зможете також надати їй привабливого вигляду, якщо прикрасите рамку стрічками, бантами або ще чим-небудь.

 • . 3

  Багато простору для фантазії дає використання надувних куль. Крім того, що вони і самі є гарною прикрасою, з них можна робити чудові предмети інтер’єру. Візьміть куля, надійти його і щільно зав’яжіть хвостик. Після цього нанесіть на кулю клей ПВА і обклейте шматочками газет, змоченими в тому ж клеї. Далі обклейте куля смужками з кольорових серветок чи паперу. Обклеювати слід з нижньої частини кульки шарами, щоб вийшла бахрома. Дайте всього цього просохнути — і все! Прикраса для дитячої готово.

 • . 4

  Не забувайте про те, що можна прикрасити і вже наявні предмети інтер’єру дитячої кімнати. Наприклад, в залежності від того, хлопчик чи дівчинка живе в кімнаті, можна прикрасити подушки. Якщо дівчинка — обшити різними кольорами, сніжинками і так далі. Якщо хлопчик, вибрати що-небудь відповідне.

 • . 5

  Активно залучайте дитину до участі в оформленні його кімнати. Так ви прикрасите кімнату, привернете своє чадо до праці, розвиваючи в ньому фантазію і творчі здібності.

 • . 6

  Словом, при виготовленні предметів інтер’єру для дитячої кімнати неймовірно важливо використовувати свою фантазію, не забуваючи про захоплення дитини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :