Як підібрати радіатори опалення в нову квартиру?

як підібрати радіатори опалення в нову квартиру?

Вам знадобиться
 • Радіатор
 • Труби
 • Котел
Інструкція
 • . 1

  Про те, як підібрати правильний і якісний радіатор, знають не багато. Справа в тому, що видів радіаторів існує досить багато, кожен з них має свій принцип опалення. Що стосується квартири, то тут питання вельми ясний. Для початку необхідно зрозуміти, що в квартирі неможливо підключити котли з дров’яним принципом опалення. Такі котли часто застосовуються для будинків, що знаходяться на окремій ділянці.

 • . 2

  Питання про те, як поміняти радіатори опалення, виникає досить часто. Існує кілька типів радіаторів: чавунні, сталеві, біметалеві та алюмінієві. Дуже часто необхідно розуміти, які радіатори для чого призначені. Для квартири найчастіше використовуються чавунні і алюмінієві радіатори. Ці два типи розрізняються багатьма параметрами.

 • . 3

  З появою перших чавунних радіаторів багато що змінилося. У більшості квартир і будинків як і раніше встановлений саме цей тип опалення. Перед тим як поміняти радіатори опалення, необхідно визначитися з деякими параметрами квартири (площа житлового приміщення; матеріал, з якого виготовлено стіни кількість вікон і їх розташування). Кожен вид радіаторів має свої плюси і мінуси.

 • . 4

  Чавун, як правило, нагрівається до високої температури, а це означає, що теплопровідник може мати температуру до ста сорока градусів за Цельсієм. Перед тим як зняти радіатор опалення, необхідно дізнатися, чи може інший апарат забезпечити теплий комфорт в приміщенні. Чавунна батарея хоч і відрізняється своєю високою теплопровідністю, в ній є і свої недоліки.

 • . 5

  Чавун в наш час коштує відносно дорого, а це безпосередньо впливає на бажання людей, до того ж чавунні батареї дуже важкі і їх вельми складно встановити в квартирі або маленькому будинку. Для встановлення опалення необов’язково знати, як розібрати радіатор опалення, так як багато хто з них працюють по окремих принципам.

 • . 6

  Алюмінієві радіатори є самими ідеальними для квартирних приміщень. Максимальна температура теплоносія досягає дев’яноста градусів, що значно менше чавунних. Установка такого типу радіаторів виконується досить просто і не вимагає спеціальних принципів монтування. Як правило, труби для таких радіаторів теж алюмінієві, а це значно спрощує час їх установки.

 • . 7

  Перед тим як закрити радіатор, необхідно ретельно переконатися в його правильному функціонуванні. Всі типи радіаторів відрізняються своїми перевагами і недоліками, тому важливо підбирати саме той радіатор, який підходить для того чи іншого типу квартир.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :