Як підібрати штори в спальню: мистецтво дизайну

як підібрати штори в спальню : мистецтво дизайну

Вам знадобиться
 • Затишна спальня
 • Колір спальні
 • Шпалери в спальню
 • Штори в спальню
 • Колір штор
Інструкція
 • . 1

  Універсальної відповіді на питання, як зробити красиву спальню, звичайно, бути не може. Адже у кожного свій смак та уподобання. Однак деякі загальноприйняті правила для оформлення інтер’єру спальні все ж слід враховувати. Обумовлені вони тим, що спальня це місце відпочинку, тому все в ній повинно викликати спокій і умиротворення. А починати облаштування слід з підбору забарвлення. Адже як спальню зробити затишною, якщо в ній виникають асоціації з півмороком середньовічних замків або яскравою строкатістю карнавалів.

 • . 2

  Є кілька простих правил, як вибрати колір спальні. Він обов’язково повинен бути легким і теплим. Також не слід брати занадто яскраві тони. Та й темні не рекомендуються, проте вони допускаються як виняток, в тому випадку, якщо приміщення яскраво освітлене, а всі меблі та аксесуари світлі. Холодні кольори теж не підійдуть в спальню, тому що вони зроблять її похмурою. Кращим рішенням стануть пастельні, світло-кавові тони, які останнім часом увійшли в моду. Адже вони ідеально підходять, щоб створити необхідний настрій в приміщенні, призначеному для відпочинку.

 • . 3

  Якщо ж було прийнято дизайнерське рішення обклеїти стіни, але виникла заковика, як вибрати шпалери в спальню, то її теж слід вирішувати, виходячи з принципів підбору кольору. Стіни з строкатими і контрастними малюнками перешкоджатимуть розслабленню і скоро стануть дратувати. А більш спокійні тони, особливо в поєднанні з обстановкою не перевантаженою меблями, створять відповідний настрій. Дуже велику роль грає і природне освітлення спальні. Тому до декорування вікна слід теж поставитися дуже серйозно.

 • . 4

  Для того щоб правильно організувати освітлення кімнати, потрібно розібратися, як підібрати штори в спальню. Якщо вікно виходить на сонячну сторону і яскраво освітлюється, то краще все використовувати щільні штори. Вони також стануть в нагоді в тих випадках, якщо вулиця вночі яскраво освітлена. Іноді, такі штори використовуються як маленька хитрість, щоб приховати некрасивий вигляд з вікна. У кожному разі, штори додадуть кімнаті затишок і завершеність, крім того вони відмінно справляються з багатьма практичними цілями.

 • . 5

  З матеріалів для таких штор підбирають парчу, оксамит або інші важкі тканини. Крім того, загальноприйнято використовувати разом зі шторами тюлі. Підбір кольору штор залежить від розмірів спальні. Якщо вона велика, то можна використовувати темні забарвлення. Вони, до того ж, найбільш практичні для захисту від яскравого сонячного освітлення. Якщо ж спальня невелика, то краще підібрати колір штор в тон стінам, тоді вони не будуть красти простір.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :