Як підібрати сорочку для гардероба?

як підібрати сорочку для гардероба ?

Вам знадобиться
 • Сорочка
 • Уміння розбиратися в тканинах
 • Почуття стилю
Інструкція
 • . 1

  Повсякденний гардероб може включати найрізноманітнішу одяг. Але така річ як сорочка є найбільш традиційною і актуальною його складовою. Вибираючи офісний або навіть святковий варіант, слід насамперед звернути увагу на тканину сорочки. Самою зручною і практичною є трикотажна сорочка. Адже трикотаж не мнеться, менше деформується, він еластичний і не сковує рухів. Для офісу трикотажна сорочка буде поєднуватися в безлічі варіантів: з спідницею, брюками, піджаком, жилетом. Слід переглянути більшість одягу в гардеробі і після цього вирішувати якого кольору сорочку можна придбати. Зрозуміло для офісу не варто купувати занадто яскраве забарвлення.

 • . 2

  Також слід детально зупинитися на тому, як підібрати сорочку для святкового виходу. По-перше, це може бути якась незвичайна Блузочная тканина — гіпюр або мереживо, органза, атлас, тафта, тафта-атлас, шовк або мокрий шовк. По-друге, святкова сорочка цілком може містити такі елементи декору, як рюші, декоративні стрічки, незвичайні гудзики, ексклюзивний комір, ремінь або пояс. Визначаючись з кольором сорочки, потрібно прикинути з чим з гардеробу можна її надіти. Але буває така ситуація коли сподобався колір сорочки не підходить ні до чого — не варто впадати у відчай. Можна просто придбати пояс, краватка або будь-який аксесуар, що підходить за кольором до іншої одязі, тоді сорочка вдало впишеться в ансамбль.

 • . 3

  Як підібрати сорочку, щоб виглядати модно і стильно? Потрібно в першу чергу покладатися на свій смак і здоровий глузд, і не занадто гнатися за модою, якщо потрібна сорочка, яка буде підходити до багатьох повсякденних речей з гардеробу. Адже мода така мінлива, і через деякий час актуальні фасони можуть застаріти.

 • . 4

  У той час як приталений силует ніколи не виходить з моди і відмінно виглядає з брюками або джинсами. Не варто купувати сорочку, довжина якої занадто коротка — це може викликати незручність в деяких ситуаціях. Форма, покрій і обробка сорочки повинні бути такими, щоб вони не обмежували рухів і не вимагали до себе постійної уваги.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :