Як підібрати стиль одягу чоловікові: помилки чоловічого стилю

як підібрати стиль одягу чоловікові : помилки чоловічого стилю

Вам знадобиться
 • Вільний час
 • Гроші
 • Почуття стилю
Інструкція
 • . 1

  Правильно підібраний гардероб може позбавити будь-якого чоловіка від багатьох труднощів, таких як байдужість жінок або скептично-поблажливе ставлення інших чоловіків. Як підібрати стиль одягу чоловікові? Потрібно орієнтуватися на особистісні якості і умови життя. Усім без винятку підходить респектабельний класичний стиль одягу. Однак іноді буває важко підібрати потрібний розмір або колір одягу.

 • . 2

  Як вибрати колір одягу? Тут головну роль грає комплекція і колір волосся. Повним краще носити темні кольори в одязі, але темні — не означає тьмяні. Для чоловіків середньої і стрункою комплекції підійдуть світлі або яскраві кольори. Головне правило — не більше, ніж 3 кольору в одному комплекті або не більше, ніж 1 візерунок. Тобто, під річ з візерунком потрібно підібрати інші речі одного (або близьких по палітрі) кольорів.

 • . 3

  Як вибрати одяг дитині? Точно так само, як і дорослому. Не можна одягати дитину в безглузді штанці і незрозумілі футболочки. Краще привчати дитину до гарної, гарному одязі з дитинства. Не варто шкодувати на одяг гроші — з часом дитина сама зрозуміє, що краще обійти калюжу повз і залишити одяг чистим і не пом’ятою.

 • . 4

  Як підібрати біжутерію до одягу? Багато чоловіків нехтують біжутерією та аксесуарами, вважаючи це долею жінок. Вони не праві. Аксесуари можуть «врятувати» абсолютно невдалий образ, зробивши його новим модним рішенням. Ремінь повинен бути в тон черевикам, запонки не варто носити у повсякденному житті, краватка не повинен нагадувати картину Уорхола. . . Головне у виборі аксесуарів — здоровий глузд.

 • . 5

  У житті кожного чоловіка наступає момент, коли його починає хвилювати його зовнішній вигляд. Багато роблять помилки, але ніколи не пізно буде виправити їх за допомогою рад з цієї статті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :