Як підібрати зубну пасту: поради стоматолога

як підібрати зубну пасту: поради стоматолога

Вам знадобиться
 • Консультація стоматолога
 • Глянцевий журнал
 • Час
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Краса і здоров’я зубів багато в чому залежать від того, який зубною пастою користується людина. І в цьому важливому питанні краще всього звернутися за порадою до професійного стоматолога. Тільки лікар здатний виявити особливості зубів і ясен пацієнта, щоб порекомендувати йому ідеальну зубну пасту. Індивідуальний підхід до очищення порожнини рота дуже важливий і гідно оцінений сучасними стоматологами.

 • . 2

  Отже, як підібрати зубну пасту правильно: Крок 1: вибирати, не беручи в розрахунок яскравість упаковки і популярність виробника. Крок 2: уважно прочитати склад і призначення зубної пасти. Крок 3: визначити, з якою метою купується паста. Якщо від зубної пасти потрібно тільки підтримувати чистоту зубів і свіжість дихання, то варто вибирати гігієнічну пасту. А якщо потрібно засіб для боротьби із запаленням, мікробами, захворюваннями — знадобиться лікувально — профілактична.

 • . 3

  Кожна людина повинна знати як визначити натуральну зубну пасту. У складі останньої мають бути зазначені приблизно такі компоненти: зубний порошок, полин, солодка, куркума, кориця, перець, гвоздика, ромашка, чебрець, шавлія, м’ята, лавровий лист і кора дуба. Важливо, щоб зубний порошок не мав стороннього присмаку і грудок. Текстура натуральної пасти повинна бути однорідною, а смак — приємно гострим.

 • . 4

  Що потрібно робити, щоб зрозуміти, як визначити якість зубної пасти? Следуетвзять журнал з глянцевою обкладинкою і сторінками і трохи зубної пасти, якість якої під питанням. На фрагмент тексту в журналі наноситься невелика кількість зубної пасти. Якщо, розмазуючи пасту, ви виявите розмивання тексту — паста неякісна. Швидше за все, дана зубна паста настільки агресивна, що може нашкодити зубної емалі.

 • . 5

  Як почистити золото зубною пастою повинна знати кожна господиня. Щоб ретельно відчистити золоті прикраси, не пошкодивши при цьому їх зовнішній вигляд, можна скористатися будь зубною пастою. Також для чищення знадобиться стара зубна щітка. Після того як паста буде нанесена на щітку, можна акуратно відчищати золото. Важливо: відбілюючі пасти, що мають у своєму складі абразивні частки, можуть подряпати вироби із золота.

 • . 6

  Як часто міняти зубну пасту і коштує взагалі це робити? Будучи ліками, зубна паста повинна використовуватися курсами. Вид пасти визначає тривалість курсу використання. Якщо паста лікувальна, то курс її використання дорівнює 1 місяцю. Корисно використовувати щодня відразу два види пасти. Для ранкового очищення зубів — одну, а для вечірнього — ту, яка прописана стоматологом. Крім того, не слід довше місяця використовувати відбілюючі пасту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :