Як підкачати спину до літа?

як підкачати спину до літа ?

Вам знадобиться
 • Тренажерний зал
 • Тренажери
 • Мотивація
Інструкція
 • . 1

  Як підкачати спину, не накачати, а підкачати — досить нескладно. Знає будь-який хлопчисько. Чергувати підтягування та віджимання і багато плавати. Через місяць таких занять спинка відчутно підтягнеться. Якщо є можливість — необхідно відвідувати спортивний клуб. Там тренер запропонує спеціальний курс вправ. Вони, як правило, включають в себе різноманітні жими з положень сидячи і лежачи. Словом, нічого складного.

 • . 2

  Якщо потрібно знати, як правильно накачати спину — щоб широкі плечі, рельєфні м’язи — тут без тренера не обійтися. Він додасть вправи на дельтовидную і трапецієподібний м’яз, деякі вправи з гантелями, жим штанги за голову та інші силові тренування. Дуже важливо всі вправи на спину — принаймні перші кілька разів робити під наглядом тренера, інакше є ризик зірвати або перетрудити спину або навіть заробити міжхребцеву грижу. Ніякої самодіяльності в такій важливій справі!

 • . 3

  Складки на спині в районі боків і талії — це досить негарно, хоч і видно тільки в басейні і на пляжі. Як прибрати складки зі спини? Звичайно, вправами! Спочатку, бажано сісти на дієту. Потім додати вправи. Лягти на підлогу — на живіт. Руки вздовж тіла. На вдиху підняти руки, ноги, відірвати плечі і стегна від підлоги і затриматися в цьому положенні кілька секунд. Потім — ставши на коліна, спертися на руки і коліна, витягнути одночасно вперед праву руку і ліву ногу. Це ефективна вправа для спини потрібно повторити не менше 10 разів.

 • . 4

  Якщо спина втомилася, завжди треба знати, як потягнути спину. Найкраще підходить класичну вправу «човник» — лягти на живіт, взятися руками на ступні за спиною і спробувати максимально високо підняти ноги. Крім цього, можна робити перекати — лягти на спину, підтягнути коліна до грудей і кілька разів прокотиться спиною по килимку, відчуваючи, як розминається і випрямляється кожен хребець. Можна також робити комплекс вправ, запропонований відомим дієтологом Полем Брегг.

 • . 5

  Якщо потрібно знати, як прибрати боки на спині, то має сенс згадати про класичний хула-хуп. Півгодини обертання в день — і боків як не бувало. Можна поєднувати із запропонованими раніше вправами, як прибрати складки зі спини і з танцями. Краще з танцями живота. Також бажаний масаж і заняття в спортзалі. Ці боки дуже важко забираються і необхідно налаштувати себе на довгу серйозну роботу. Але необхідно знати, що тіло, про який дбають — завжди віддячить свою власницю відмінним здоров’ям і хорошим настроєм!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :