Як підключити антену до магнітоли?

як підключити антену до магнітоли?

Вам знадобиться
 • Дриль
 • Ніж або бокорізи
 • Герметик
 • Термоусадка або ізолента
Інструкція
 • . 1

  За типом кріпленню автомобільні антени бувають декількох видів: встановлюються на дах, в крило і на бампер. Також антени розрізняють: телескопічні, штирові і внутрісалонного. Залежно від типу обраної вами антени і відбувається її установка.

 • . 2

  Для установки виразний антени в дах необхідно зняти або відігнути обшивку даху і бічної стійки. Свердлити отвір для антени слід з зовнішнього боку даху. Покрийте краю отвору водостійким герметиком і встановіть антену, перед цим пропустивши дроти всередину салону. Прокладіть дріт антени по даху, а потім уздовж стійки. Постарайтеся, якомога більш акуратно завести дроти до магнітоли. Зніміть магнітолу і підключіть антенний штекер з відповідне гніздо в магнітолі.

 • . 3

  Як підключити антену до магнітоли, якщо вона активна? Якщо ваша автомобільна антена активна, то крім дроти сигналу необхідно підключити її живлення. Один з дротів, що йдуть від магнітоли необхідно підключити на масу, другий провід підключіть до дроту активної антени, як правило, він або просто синій, або синій з білою смужкою. Для більшої впевненості ви можете уточнити цей момент в інструкції до вашої магнітоли. Після підключення всіх проводів слід встановити магнітолу і перевірити роботу радіо. Якщо вас влаштовує якість і працездатність антени, то закріпіть магнітолу.

 • . 4

  Якщо ваша антена внутрісалонного типу, для її встановлення слід ретельно помити скло. Підключення антени до магнітоли також вимагає прогріву машини, так як на холодне скло клейка стрічка клеїться набагато гірше. Після прогріву необхідно витерти і знежирити лобове скло, як правило, в комплект з автомобільною антеною йдуть серветки, просочені спиртовим розчином. Зніміть обшивку з правої стійки. Таблетку антени приклейте вгорі скла з правого боку, а вусики розмістіть зліва і вниз. Всі внутрісалонного автомобільні антени активні відповідно від них йдуть три дроти, рекомендується пустити їх уздовж стійки, прикріпивши до основного джгута дротів. Чорний провід слід пустити на кузов (маса), провід зі штекером вставити в роз’єм магнітоли, а третій провід необхідно підключити до харчування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :