Як підключити автомобільну антену?

як підключити автомобільну антену?

Вам знадобиться
 • Дриль
 • Ніж
 • Ізолента
Інструкція
 • . 1

  Залежно від типу автомобільної антени (внутрісалонного, врізні, магнітні) вони мають різні способи установки, як ви вже зрозуміли, внутрісалонного антени встановлюють усередині автомобіля на його лобове скло, а врізні і магнітні — зовні автомобіля. Установка внутрішньосалонного антени відбувається на лобове заздалегідь знежирене скло в правому верхньому куті. Для установки необхідно заздалегідь розібрати праву стійку автомобіля, як правило, досить лише зняти обшивку. Далі слід прогріти автомобіль, клейкі властивості на теплому склі значно збільшуються. Наклейте блок і вусики антени і проведіть дріт від антени до магнітоли, а провід зі штекером вставте у відповідне гніздо магнітоли.

 • . 2

  Як підключити автомобільну антену з підсилювачем (активна антена)? Крім дроти з штекером активна антена має дроти живлення. Підключення їх відбувається подальшою схемою: плюсової провід — на відповідний вихід для антени в магнітолі, а мінусовій на масу, тобто на корпус авто.

 • . 3

  Врізне антена встановлюється на дах, на крило або на бампер автомобіля. Для установки буде потрібно частково видалити обшивку автомобіля, наприклад для установки на даху буде потрібно звільнити стійку від обшивки і частково дах авто. На зазначеному місці просвердлити отвір і нанести герметик безпосередньо встановлюючи антену. Провід простягається до магнітоли по салону, якщо ж антена встановлюється на крилі або на бампері, то провід простягається вздовж порога авто, відповідно поріг також потрібна розібрати.

 • . 4

  Також існує думка, що найбільш ефективними антенами є саморобними. Як зробити автомобільну антену? Кузов і є найкраща антена, крім того вам не буде потрібно псувати його отворами. Для цього буде потрібно знайти в автомобілі щілину, довжина якої буде від 1. 5 до 3 метрів, це може бути щілина кришки багажника або двері. Зважаючи на те що антена є «щілинний» то ніякої ізоляції між корпусом і наприклад кришкою багажника не повинно бути. Необхідно змонтувати коробку з согласующим пристроєм, і закріпити, наприклад, поряд із замком багажника і підключити блок до замку кручений парою. Також необхідно переконатися, що дроту не пережимаються при закритті кришки багажника.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :