Як підключити інтернет на комп’ютері через телефон (Андроїд)?

як підключити інтернет на комп'ютері через телефон (андроїд)?

Вам знадобиться
 • ПК
 • Телефон
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Не всі власники ПК та іншої розумної техніки знають, як Андроїд підключити до комп’ютера, і ця інформація буде для них корисна. Через GPRS технології стільникові апарати приєднуються до всіх відомої мережі інтернет. А як йдуть справи з комп’ютером і мобільним телефоном? У даній ситуації головні помічники це Bluetooth або IrDA, або data-кабелем. Багато мобільні оператори заявляють допустимий максимум швидкості GPRS — 1, 2 кбіт / сек, але як з’ясовується на ділі, вона набагато нижче. Всього лише 10 кбіт / сек. Звичайно, такі дані залежать безпосередньо від стільникового оператора і часу доби використання інтернет трафіку. А тепер розберемо докладніше, як підключити Андроїд до комп’ютера? Навіть любитель може впоратися з такою проблемою, хоча звучить як — ніби користувач буде вирішувати складну математичну задачу.

 • . 2

  Найголовніше мати загальне уявлення про комп’ютер, що, безсумнівно, є, т. к. в нинішній час важко уявити, що вдома немає комп’ютера. Як говорилося вище, це можна зробити за допомогою Bluetooth або IrDA (інфрачервоний порт), або data-кабелем. Завдяки тому, що зараз у багатьох смартфони, найпростіше це зробити за допомогою Bluetooth. Це оптимальний варіант, т. к. Bluetooth присутня на всіх більш-менш сучасних телефонах. Однак можна використовувати і залишилися два способи: через інфрачервоний порт або використовуючи data-кабель. Мінус використання data-кабелю в тому, що кабель не завжди підходить, а також завищена ціна порівнянна з IRDA-адаптерами і Bluetooth. До того ж, на відміну від Bluetooth і IrDA, такий кабель допомагає лише приєднати телефон до комп’ютера.

 • . 3

  Повернемося ж до того, як підключити інтернет на комп’ютері через телефон Андроїд? У разі якщо всі необхідні кабелі та адаптери (залежить від того який спосіб приєднання до Інтернет-ресурсів треба вибирати) вже були куплені, можна вважати, що півсправи вже зроблено. Адаптер можна придбати в магазині, який продає телефони або пропонує послуги стільникового зв’язку за помірні гроші. Немає сенсу вибирати найдорожчий спосіб, т. к. для нашого випадку дані відмінності не впливають на те, як підключити інтернет через комп’ютер на телефон. У разі якщо використовується data-кабель, стільниковий апарат приєднують або до USB-порту, або до СОМ-порту на комп’ютері. У разі використання IRDA, слід використовувати USB-адаптер до ноутбука і активувати на мобільному телефоні інфрачервоний порт.

 • . 4

  Якщо використовується спосіб виходу в інтернет через Bluetooth, дії ті ж що і для IRDA. Операційна система сама розпізнає нове підключення і встановить потрібні програми. На комп’ютері біля знаку Ru / Eng відкриється повідомлення у вигляді знака Bluetooth-адаптера. Тепер необхідно щоб телефон побачив комп’ютер і «подружився» з цією технікою. Тому необхідно натиснути правою кнопкою миші і щоб курсор був на області повідомлень (все той же правий нижній кут на робочому столі), має з’явитися відповідне меню з можливими діями / функціями для підключеного пристрою. З перерахованих пунктів у меню слід вибрати «Додати пристрій Bluetooth». Далі відкриється вікно «Майстер підключення Bluetooth». Перш ніж його запустити, на мобільному телефоні необхідно активувати Bluetooth.

 • . 5

  Це програма повинна виявити телефон. Якщо в радіусі видимості адаптера знаходиться ноутбук з Bluetooth, майстер по додаванню пристроїв Bluetooth також його може виявити. У цьому випадку мишею слід вибрати необхідний пристрій. Далі з’явиться віконце з питанням: «Вам потрібен ключ доступу для додавання пристрою? ». Оптимальним буде вибрати меню згідно заданим налаштувань комп’ютера за замовчуванням, а саме, вибираємо ключ доступу: спосіб установки — автоматично. Це означає, що комп’ютер сам згенерує ключ, який необхідно вводити в мобільний телефон. Не рекомендується вибирати пункт, де забороняється використовувати ключ доступу, щоб уникнути несанкціонованого підключення. Отже, вибираємо пункт за замовчуванням. З’являється картинка з програмою додавання пристрою Bluetooth.

 • . 6

  В цей час в мобільному телефоні з’являється прохання ввести ключ доступу для підключення до комп’ютера. У перший раз доведеться ввести ключ вручну, потім можна зробити ПК доступним у списку довірених пристроїв. Після введення ключа установка буде завершена і стільниковий апарат з ноутбуком будуть з’єднані. Наступний і останній етап: підключення до інтернет ресурсів через GPRS. Для того щоб переконатися, що майстер встановив модем з’єднання через Bluetooth, треба відкрити Панель управління — Модеми та Телефон — вибрати Модем. Далі потрібно клікнути по меню «Властивості» модемів. З’явиться вікно, де потрібно помітити «Додаткові параметри зв’язку».

 • . 7

  У рядку ініціалізації слід вписати рядок, рекомендовану стільниковим оператором. (Попередньо слід зв’язатися з службою підтримки необхідного стільникового оператора або). Тепер створюємо підключення через мережу. Натискаємо Пуск, потім Настройка, а потім підключення Мережеве. Кількома на пункт, в якому створюється нове підключення. Далі ставимо галочку в меню «Підключити до інтернету». Встановлюємо підключення вручну, використовуючи звичайний модем. Відкривається вікно з пропозицією вибрати пристрій. Слід зазначити пункт Модем через Bluetooth, замість звичайного модему (якщо він є на комп’ютері). Далі потрібно буде назвати постачальника послуг (можна буде ввести все, що в голову прийде). У виборі ім’я користувача, номера телефону, пароль головну роль грає провайдер.

 • . 8

  Для інфрачервоного адаптера дії мало чим відрізняються. Тепер ноутбук легко буде виходити в інтернет за допомогою мобільного телефону. І, в принципі, швидкість з’єднання з інтернетом досить хороша. Будь-який користувач мобільного пристрою зможе легко тепер вийти в соціальні мережі через ПК, маючи під рукою лише стільниковий телефон, комп’ютер і гроші на рахунку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :