Як підключити інтернет на телефон?

як підключити інтернет на телефон ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Трохи часу
Інструкція
 • . 1

  Мобільний телефон, в даний час, не тільки засіб зв’язку, але і багатофункціональний гаджет. З його допомогою можна не тільки фотографувати важливі моменти, знімати цікаві відео, але і виходити в Інтернет. Для того щоб виходити з телефону у всесвітню павутину, необхідно підключити у свого оператора зв’язку послугу WAP або GPRS. Які дії необхідно для цього зробити і як підключити інтернет на телефон?

 • . 2

  Інтернет GPRS набагато вигідніше по тарифікації в порівнянні з WAP з’єднанням. Отже, якщо оператор зв’язку МТС, то для підключення послуги GPRS необхідно набрати комбінацію * 111 * 18 #. Також, можна підключити цю послугу шляхом відправки смс, що містить комбінацію 2122, на короткий номер 111.

 • . 3

  Якщо в телефоні стоїть сім-карта Мегафон, то для того щоб підключити інтернет потрібно зателефонувати в абонентську службу за безкоштовним номером 0500. Також, можна самостійно підключити GPRS в SIM-Menu.

 • . 4

  Оператор мобільного зв’язку Білайн пропонує підключити інтернет, використовуючи комбінацію * 110 * 181 #. Крім цього, можна підключити дану послугу, зателефонувавши за номером 0611, і попросивши фахівця контакт-центру вручну підключити послугу для доступу в інтернет.

 • . 5

  Також розповісти, як підключити інтернет на телефон можуть консультанти в офісах продажів і обслуговування абонентів стільникових операторів. Тому, якщо розібратися з підключенням інтернету не вийшло, то звернення в офіс обслуговування буде найкращим варіантом.

 • . 6

  Після підключення послуги доступу в інтернет на телефоні, відразу скористатися інтернетом не вийде. Для того щоб вийти в інтернет, необхідно попередньо отримати автоматичні налаштування свого оператора, або налаштувати телефон вручну. Після того як телефон налаштований, його обов’язково потрібно перезавантажити, щоб налаштування працювали коректно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :