Як підключити інтернет-розетку: електрика для початківців

як підключити інтернет-розетку : електрика для початківців

Вам знадобиться
 • Мережева розетка
 • Викрутка
 • Вита пара
 • Тестер для перевірки напруги
Інструкція
 • . 1

  Більшість людей в наш час користуються Всесвітньою павутиною. Для того, щоб виходити в мережу, потрібно розібратися, як підключити інтернет-розетку. Ця робота нескладна, але вимагає уважності і зосередженості. Кабель підключається до маршрутизатора, який і роздає інтернет. Потрібно підвести кабель до розетки, далі — підібрати насадку для перфоратора, яка буде дорівнює діаметру інтернет-розетки і зробити отвір. Встановити коробку в пророблений отвір і педантично все закріпити. Відрізати кабель, але так, щоб був запас близько 10 — 12 см. Слід заховати надлишки кабелю в монтажній коробці і закріпити розетку. Обов’язково перевірити роботу розетки.

 • . 2

  Тепер потрібно розібратися, як переносити розетку. Потрібно все робити дуже обережно і скрупульозно! Для початку потрібно відключити автомат харчування. Перевірити, що в розетки немає напруги, краще перевіряти тестером (вставити в отвір тестер: якщо лампочка не горить — напруги немає). Зняти розетку, яку необхідно перенести. Після від’єднання кабелю від розетки, потрібно перевірити, з якого матеріалу він зроблений (мідь, алюміній). Вибравши місце для монтажної коробки, слід зробити отвір і встановити її. Далі — потрібно акуратно укласти кабель і закрити коробку.

 • . 3

  Для того щоб зорієнтуватися, як перевірити розетку, потрібно уважно прочитати наступне. Щоб перевірити, чи є напруга в розетці, слід вставити в отвір тестер. Якщо лампочка загорілася — значить, напруга є.

 • . 4

  Електрики добре знають, як поєднати розетки, але це можна зробити і самостійно. Уважно прочитавши Правила улаштування електроустановок, можна з легкістю зрозуміти, як поєднати розетки своїми руками. Але краще викликати хорошого електрика, щоб не ризикувати.

 • . 5

  Для того, щоб визначитися, як підключити розетку до вимикача, слід прочитати даний пункт з більшою зосередженістю. По-перше, потрібно видалити захисну накладку від вимикача, залишивши при цьому запас проводу близько 60 мм. Слід звернути увагу на те, що включення освітлення робиться натисканням верхній частині ключа. Вимикач встановити так, щоб контакти були внизу. По-друге, необхідно закріпити підрозетник до стіни і розкрити розетку. Її заснування докласти гвинтами до вимикача. Зрозуміло, набагато ефективніше покликати професійного електрика, він виконає всі наступні кроки більш надійно, а головне — кваліфіковано.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :