Як підключити карту пам’яті?

як підключити карту пам'яті?

Вам знадобиться
 • Карта пам’яті
 • Телефон
 • Фотоапарат
Інструкція
 • . 1

  Способи роботи з картою пам’яті нинішній час технологічного прогресу, нам необхідно зберігати всі бóльшее кількість інформації у вигляді фотографій, музики, відео та інших даних і найкраще для цього підходять саме флеш накопичувачі, завдяки своїй дешевизні , швидкості і довговічності.

 • . 2

  Почнемо з того, як підключити карту пам’яті до пристрою. Для початку визначтеся, яке саме у вас пристрій (телефон, фотоапарат, планшет) і які типи карт пам’яті він підтримує. Наприклад, апарати від Sony підтримують виключно свої MemoryStickPro. Переконайтеся, що апарат вимкнений (хоча деякі моделі телефонів підтримують «гарячу» заміну карт у включеному стані). Потім знайдіть потрібний роз’єм (зазвичай він вказується на кришці, або ж почитайте в мануалі пристрої) і вставте туди картку. Зазвичай, вставити її можна лише однією стороною, так що не хвилюйтеся. Зверніть увагу на спосіб захисту деяких карт SD: якщо ви хочете записувати дані, то НЕ ставте режим LOCK. Увімкніть апарат, якщо він був вимкнений.

 • . 3

  Я вже написав раніше, що накопичувачі флеш є найкращими з існуючих, але й у них є проблеми. Зараз я наведу кілька прикладів про те, як відновити карту пам’яті телефону, якщо вона вийшла з ладу. Причин цьому може бути декілька:-перенапруження;-збій роботи програми телефону;-збій роботи контролера флешки;-інше. Якщо це трапилося і вам треба відновити ДАНІ, тоді доведеться скористатися допомогою таких програм: 1) Recurva; 2) DMDE; 3) PC INSPECTOR File RecoveryЕслі ж ушкодження торкнулися чіпа карти або мають фізичну причину, швидше за все, відновлення буде вже неможливо, але в кожному разі можете спробувати щастя в найближчому комп’ютерному салоні.

 • . 4

  Часто проблемою користувачів є блокування картки засобами телефону. Як розблокувати картку пам’яті на прикладі Nokia? Пам’ятайте, що в такому випадку, телефон сам по собі ніколи не блокує картку. Якщо картка була заблокована на телефоні, то щоб прочитати її де-небудь треба буде спочатку зняти блокування. Для цього вставте вашу карту в телефон, увімкніть його та зайдіть в меню управління картками. У контекстному меню буде пункт «Заблокувати / розблокувати картку пам’яті». Виберіть його і введіть пароль.

 • . 5

  Якщо вам треба очистити вміст карти пам’яті, то доведеться вдатися до режиму форматування. Отже, як відформатувати карту пам’яті фотоапарата? Вставте карту пам’яті у фотоапарат, увімкніть його, зайдіть в меню управління зовнішнім накопичувачем і один з пунктів має бути «форматувати карту пам’яті». На телефоні робимо те ж саме. Якщо ж ви хочете зробити це на своєму комп’ютері, вставте карту в картрідер, в «Моєму комп’ютері» виберіть у контекстному меню правої кнопки миші пункт «Форматувати». Після цього ви можете навіть дати мапі нове ім’я для того, щоб легше орієнтуватися.

 • . 6

  Нарешті, щоб витягти карту пам’яті, вам треба: 1) відключити фотоапарат або телефон (винятком є апарати з підтримкою «гарячої» заміни карт); 2) безпосередньо витягти карту (протилежність того, як ви вставляли її); 3) включити апарат. На комп’ютері слідувати треба трохи іншим принципом: 1) вставлену в картрідер картку знайдіть в «Моєму комп’ютері»; 2) Правою кнопкою на картці викличте контекстне меню, де знайдіть пункт «Безпечно витягти пристрій» 3) Це ж можна зробити в панелі ресурсів (біля годинника) в ОС Windows.

 • . 7

  Сподіваюся, вам сподобалася стаття, де я коротко постарався передати весь спектр дій, які робляться з картами пам’яті типу Flash. У кожному разі, все це нескладно здогадатися самому, але в найважчих випадках можна скористатися і допомогою сервісних центрів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :