Як підключити кермо для ігор?

як підключити кермо для ігор ?

Вам знадобиться
 • Додається інструкція
 • Установчий диск
Інструкція
 • . 1

  Вибрати модель керма для ігор нескладно, якщо враховувати для якої комп’ютерної гри він буде використовуватися, тому що для симулятора, де немає багато функціональних можливостей, все одно не підійде кермо зі складними настройками і додатковими пристроями управління . Інструкція для підключення пристрою до комп’ютера завжди додається, але навіть без неї неважко розібратися як це зробити. Залежно від того що входить в комплект, потрібно розібратися чи доведеться з’єднувати разом якісь частини всіх елементів управління, щоб вони правильно працювали спільно. При цьому не слід плутати дроти і приєднувати важіль перемикання швидкостей до платформи з педалями газу, гальма і зчеплення.

 • . 2

  Щоб розібратися як підключити кермо до комп’ютера Windows 7, потрібно перевірити чи додається який-небудь інсталяційний диск з утилітами до комплекту елементів керма. Якщо такий є, то потрібно запустити цей диск і слідувати запропонованим інструкціям, які з’являться на екрані монітора. Програма встановить всі необхідні драйвери, які необхідні для правильної роботи керма і для синхронізації сигналів. Всі оновлення будуть доступні в «Диспетчері пристроїв» Windows в розділі підключених ігрових консолей. Там же є рекомендація, яка пропонує варіанти в разі неправильної роботи керма. Є можливість провести діагностику на наявність системних помилок і сумісності встановлених драйверів з системою.

 • . 3

  Зазвичай кермо підключається до комп’ютера через USB-роз’єми. Windows завжди оповіщає в поле повідомлень панелі завдань, що виявлено новий пристрій, і дається рада про необхідність провести установку програмного забезпечення для пристрою, якщо відповідних драйверів немає в самій ОС. Оскільки слід підключити кермо так, щоб всі елементи управління відгукувалися в налаштуваннях самих комп’ютерних ігор, то потрібно провести синхронізацію. Програма симулятора гонок повинна підтримувати можливість управління автомобілем за допомогою ігрових пристроїв. З налаштуваннях гри повинен бути розділ управління і перемикання вибору режиму з клавіатури на ігровий пристрій. Тоді після натискання на кнопку управління в настройках потрібно провести дію з кермом, яке відповідає налаштуванню гри. Наприклад, для налаштування «Газ» потрібно натиснути один раз на педаль газу, щоб зміна збереглося і вступило в дію. Теж саме потрібно зробити з усіма іншими настройками.

 • . 4

  Треба брати до уваги, що кут повороту у різних моделей рулів, різний, і це відміну часом буває просто величезним. У одних кут повороту дорівнює 120 градусів, у інших — 900. Це позначається вже під час самого процесу гри, а чутливість керма в деяких комп’ютерних іграх налаштувати не можна. Тому з самого початку потрібно вибирати такий кермо, який сумісний з останніми розробками компаній, які створюють гоночні симулятори. Також в комплект рулів входять різні додаткові елементи управління. Платформа з педалями газу і гальма може додатково включати педаль зчеплення. Важіль перемикання швидкостей може бути виконаний окремо від рульового колеса, або бути вбудований в корпус, де розміщений сам кермо.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :